Velký poloměr 180 loket ocelová tvarovka

Velký poloměr 180 stupňů loket je jeden druh kování oceli ocelové potrubí. Funkce lokte je obvykle změnit směr potrubí. Materiál se vztahuje na uhlíkové oceli, nerezové oceli, legované oceli.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Velký poloměr 180 loket ocelová tvarovka
Metleader se staly jedním z nejrychleji rostoucích firem zapojených do výroby a vývozu oceli tvarovka. Naše loket dlouhé radius přijímá standard ANSI B 16.9, protože používá vysoce kvalitní kov, rozměr je přesné, je dlouhá životnost.
Bereme jako naše výhoda vysoké kvality a vynikající služby. Dodáváme velké množství vysoce kvalitních koleno 180 stupňů, které jsou porovnány s mezinárodními standardy kvality. Tato svítidla jsou široce používány v chemickém průmyslu, chemických hnojiv, ropy, zemního plynu, nástrojařský průmysl papíru, stavby lodí a jiných odvětvích. Kromě toho poskytujeme také služby OEM, které jsou plně v souladu se specifikací zákazníka.
Koleno je velmi důležité tvarovka. Když použijeme loket, což znamená, potrubí je třeba změnit směr. 180 stupňů loket může připojit dvě rovnoběžné trubky.
Metleader supplys vysoce kvalitní loketní, které lze použít pro různé aplikace. Tloušťka zadního oblouku byly testovány a byla ověřena, a její tloušťka může plně splňuje požadavky na standardní, s trvanlivostí a přesnost.

image001_副本.jpgimage003(001).jpg

Metleader má silnou úložnou kapacitu a mnoho specifikace mají velké zásoby. Například dlouho poloměr 180 koleno ocelové kování potrubí s normami ASME/ANSI B16.9, JIS a DIN. Materiál označovat uhlíkové oceli A234 WPB, nerezové oceli a legované oceli. Všechny naše výrobky prošly přísnou kontrolu našeho oddělení kontroly kvality. A vždy volíme silné překližky případy nebo palety jako balení, ve stejnou dobu, pro malé výrobky (1/2 "na 3"), můžeme také poskytnout kartonových obalech. Vlastní balení dle požadavků zákazníka je k dispozici. Tato opatření se používají k zajištění dodávky kvalitních výrobků k zákazníkům. Protože velké množství úložiště, naše doba dodání je rychle a v čase kolem 25-45 dnů pro všeobecné objednávky.

  image007(001).jpg

Si Metleader koleno 180 stupňů lze použít pro ropné, olejové potrubí plynu, chemické zpracování, elektrárny, lodí atd.

image009(001).jpg  image011_副本.jpg


Hot Tags: koleno ocelové poloměr 180 potrubí montáž, Čína, výrobců, dodavatelů, rozměry

Dotaz

You Might Also Like