Vysoce kvalitní lokty z uhlíkové oceli

O koleno z uhlíkové oceli vysoké kvality můžeme porozumět výrobě materiálu nebo loktů. Materiál: uhlíková ocel má A235WPB, A105,20 # atd. Naši email sales@metleader.com
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Vysoce kvalitní lokty z uhlíkové oceli

O koleno z uhlíkové oceli vysoké kvality můžeme porozumět výrobě materiálu nebo loktů.
Materiál: uhlíková ocel má A235WPB, A105,20 # atd.
Výroba loktů: Bezproblémová.
Stupeň vysoko kvalitních uhlíků z tela kolena má 30 °, 45 °, 90 °, 180 ° a některé zákaznické rozměry.
Jak vybrat vhodnou velikost:
1. malá pomocí velikosti má 180 stupňů, 90 stupňů, 45 stupňů. 180 stupňů uhlíkového ocelového kolena pomocí potrubí přes vysokou platformu.90 stupně a 15 stupňů koleno použití na přelomu potrubí.
2. Inženýr podle návrhu potrubí bude navržen s různými rozměry lak, aby se přizpůsobil pokládce celého potrubí.

uhlíková ocel AMSE B16.5 krátký elbow.jpg

Vysoce kvalitní technické požadavky na kolena z uhlíkové oceli
1, většina potrubí kování pro svařování, za účelem zlepšení kvality svařování, konec vozu do drážky, ponechání určitého úhlu, s určitou hranou, to je také přísnější požadavky, jak hustý okraj, kolik úhlu a odchylky Rozsah ustanovení. Kvalita povrchu a mechanické vlastnosti jsou v podstatě stejné jako u potrubí. Pro snadné svařování je potrubí stejný typ jako potrubí, které se má připojit.
2, to znamená, že veškeré potrubní armatury musí projít povrchovou úpravou, vnitřní a vnější povrch oxidového povlaku stříkaným stříkáním a poté potaženy antikorozním nátěrem. Toto je pro potřeby exportu. Kromě toho je také nutné pracovat v této oblasti s cílem usnadnit přepravu a zabránit oxidaci rzi v Číně.
3, to znamená, požadavky na balení Pro malé trubky, jako je vývoz, musíte udělat dřevěné krabice, asi 1 m3, za předpokladu, že počet loktů v této krabici nesmí přesáhnout asi jednu tunu, standard umožňuje oblek, Celková váha generála však nesmí přesáhnout 1 tunu. U velkých kusů y se jedná o jediný balíček, například o 24 "musí být jediný balíček. Kromě toho je označení balení označeno velikostí, číslem oceli, číslem šarže, výrobci ochranných známek atd. Ochranná známka může být může být zapsáno i písemné logo továrny, které poskytuje zákazníkům ochrannou známku.

To je nějaký obrázek o použití vysoce kvalitní koleno z uhlíkové oceli.

Vysoce kvalitní uhlíková ocel Elbow.jpg

Pokud potřebujete také ocelové koleno z nerez oceli , můžete mi také poslat email.we Vám nejlepší cenu a servis.


Hot Tags: vysoce kvalitní ocelový loket, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like