Trubky z uhlíkové oceli 180 stupňů

Trubkové armatury z uhlíkové oceli 180 ° otevírají dodávku uhlíkových ocelových trubkových armatur 180 stupňů, společnost Metleader pipeline tech inc má 35 let zkušeností v oblasti designu a výroby, vytváří kvalitní výrobky s přiměřenou cenou a dokonalou poprodejní službu, vítá nové i staré zákazníky. ..
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Trubky z uhlíkové oceli 180 stupňů

Dodáváme trubkové armatury z uhlíkové oceli o 180 stupňů, společnost Metleader pipeline tech inc má 35 let zkušeností v oblasti designu a výroby, vytváří kvalitní výrobky s přiměřenou cenou a dokonalou po-prodejní službu, vítáme nové i staré zákazníky,
Svařovací armatury mají koleno, odpal, uzávěr, reduktory atd. Tyto potrubní armatury jsou nejčastěji používané svařované potrubní armatury, jak je specifikováno jmenovitou velikostí potrubí a plánem potrubí. Svařované části trubek obecně do bezešvých nebo svařovaných trubek jako suroviny, a to prostřednictvím různých výrobních procesů, aby se získal jeho tvar výrobku. Vzhledem k cenovým výhodám uhlíkové oceli je svařování nejběžnější konstrukcí. Ocelová trubková armatura 180 ° je široce používaným výrobkem pro změnu směru potrubí.
Pokud se chcete dozvědět více o trubkách z uhlíkové oceli o 180 °, neváhejte nás zavolat.


Materiál potrubí z uhlíkové oceli koleno 180 stupňů
ASTM / ASME A 234 WPB, WPC
ASTM / ASME A 860 WPHY 42, WPHY 46, WPHY 52, WPH 60, WPHY 65 & WPHY 70

Vyrobí proces potrubí z uhlíkové oceli koleno 180 stupňů

uhlíková ocel potrubní armatury koleno 180 stupně process.png

Balení a dodávka ocelového potrubí o 180 °

uhlíková ocel potrubní armatury koleno 180 stupně balení.png

Hot Tags: uhlíkové oceli potrubí armatur 180 °, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like