Ubrousky z uhlíkové oceli

Ocelová kolena z uhlíkové oceli, kolena z uhlíkové oceli, kolena z legované oceli, kolena s dlouhým poloměrem, lokty s krátkým poloměrem, A234 koleno WPB, koleno A420 WPL6, loket A234 WP11, loket A234 WP5, bezproblémové koleno, kolena s velkým průměrem, loketní lokty výrobce.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ubrousky z uhlíkové oceli

Uhlíkové ocelové trubky Informace o armaturách:
Laky z uhlíkové oceli, kolena z legované oceli, kolena s dlouhým poloměrem, krátké poloměry.
Kolena A234 WPB, koleno A420 WPL6, koleno A234 WP11, koleno A234 WP5, lokty A234 WP5, bezešvé koleno, vyrobené kolena s velkým průměrem, výrobce Buttweld loktů, 100% kolena svařované rentgenovým paprskem Společnost Hebei Longrun Pipeline Group, výrobce a vývozce dlouhého poloměru a krátkých poloměrů. Všechny naše výrobky jsou v souladu s mezinárodními standardy. Můžeme vyrábět kolena do 72 "s tloušťkou stěny od 3mm do 40mm.
Namontujte trubkové koleno
OD: Bezešvé koleno (1/2 "~ 24"), svařované koleno (26 "~ 72")
THK: 3mm ~ 40mm / SCH10, SCH20, SCH30, SCH40, STD, SCH80, XS, SCH120, SCH160, XXS
Poloměr ohybu: R = 1D, 1,5D
Úhel kolena: 30 °, 45 °, 60 °, 90 °
Povrchová úprava: pískování, antikorozní barva, pozinkování za tepla
Materiál: uhlíková ocel, legovaná ocel

Uhlíková ocelová trubka Fittings.jpgUbrousky z uhlíkové oceli - 0.jpg

Označení a balení:

Obalové produkty, které zajistí, že během přepravy nedojde k poškození. V případě exportu je standardní exportní balíček dokončen v dřevěných případech. Všechny armatury a příruby jsou označeny stupněm, dávkou, velikostí, stupněm a našimi ochrannými známkami. Podle zvláštních požadavků můžeme logo přizpůsobit i našim produktům.

Zajištění kvality:
Ve společnosti Metline se všechny armatury a příruby podrobují důkladné kontrole v každé fázi výrobního procesu od získávání surovin až po dodávání produktů. Vizuálně kontrolují dodržování specifikací a standardů Astm, asme, mss, din, en a JIS. Podle požadavku může být oficiální organizace pro kontrolu atestace požádána, aby se stala svědkem materiálové zprávy, rozměru a shodu výrobku s jakostí.
Osvědčení o zkoušce: Podle zkušebního certifikátu výrobce podle normy EN 10204 / 3.1b, osvědčení o surovinách, protokolu o zkoušce 100% radiografie, zprávy o kontrole třetí strany

Ubrousky z uhelné trubky z uhlíkové oceli packing-0.jpgUbrousky z uhelné trubky z uhlíkové oceli packing-0.jpg

Hot Tags: uhlíkové ocelové trubkové armatury, Čína, výrobci, dodavatelé, rozměry

Dotaz

You Might Also Like