Kde koupit potrubí z nerezové oceli

- Apr 13, 2018-

Kde koupit nerezové potrubní armatury

Kde koupit nerezové potrubní armatury? Určitě vybíráme výrobce čalounického potrubí pro svařování trubek Beijing Metleader Pipeline Technology Inc. www.metleader.com s profesionální a bohatou výrobní zkušeností více než 36 let.


Co je potrubí z nerezové oceli? Jsou to součásti potrubí, které se obvykle používají v ropě, plynu, síle, stavbě lodí, chemických zařízeních atd. Podle různých mezinárodních norem, jako jsou ANSI / ASME B16.5, DIN, JIS a EN. Surovina obvykle obsahuje ASTM A403 316 / 316L, 304 / 304L, 321, 317 / 317L atd. Hlavní výrobky se vztahují k koleno 90 stupňů, loket 45 stupňů, loket 180 stupňů dlouhý / krátký poloměr, rovný odpal, reduktor, excentrický reduktor a víčko.


Výhodou potrubí z nerezavějící oceli je odolnost proti korozi. Proto jsou obecně instalovány do potrubí s korozivitou. Níže jsou uvedeny některé obrázky potrubí z nerezavějící oceli. To je obvykle založeno na uhlíkové oceli, což zvyšuje poměr Cr, Ni a dalších slitin, které mohou dosáhnout více než 20%. Obvyklé typy oceli jsou: 304 304 L, 321 316 316 L.

steel elbow and tee.jpg

Vlastnosti materiálu z nerezové oceli: nerezová síla, index houževnatosti je jedním z nejlepších ve všech druzích oceli, nejvýznamnější výhodou je odolnost proti korozi, v chemickém průmyslu, papírenské a jiné žíravé silné příležitosti musí být použita nerezová ocel, samozřejmě, náklady jsou také vyšší.

steel reducer and caps.jpg

Klíč pro obsluhu potrubí z nerezové oceli:
1. Při montáži lze koleno z nerezové oceli instalovat přímo na trubku v režimu připojení a instalovat podle použité polohy. Obecně lze jej instalovat v libovolné poloze potrubí, ale musí být utěsněno, aby se zabránilo jevu úniku a ovlivnil normální provoz potrubí.
2. Kulový kohout z nerezavějící oceli, kulový ventil, pokud je ventil používán, otevřený nebo zcela uzavřený, nesouhlasí s regulačním průtokem, aby se zabránilo utěsnění.
3. Kolena z nerezové oceli, tři. Dlouhodobé skladování by mělo být včasné kontrole, často se objevují, že povrch musí být čistý, odstranit nečistoty, úhledně skladovat na suchém vnitřním draftu místě, je přísně zakázáno stohování nebo na volném prostranství. Vždy udržujte koleno z nerezové oceli suché a větrané, udržujte přístroj čistý a uklizený a uložte jej přesně.
Tipy: Potrubní armatura z nerezové oceli si musí být vědoma spousty věcí, uživatelé by měli být používáni podle určitých metod, podle přesných a rozumných metod používání a údržby.