Problémy, kterým je třeba věnovat pozornost při výrobě německých standardních přírub

- Mar 03, 2021-

Německá standardní příruba musí být během výrobního procesu vyčištěna a ponořena do čisté vody. Obrobek je třeba před chemickým odmašťováním a odstraněním rzi vyčistit, aby bylo možné obrobek znovu vyčistit. Povrchové póry obrobku jsou dostatečné pro usnadnění čištění po chemickém ošetření.


Pokud německé standardní přírubové polotovary používají mechanické metody k odstranění oxidové stupnice, jako je leštění, válcování, broušení a pískování, některé německé standardní příruby jsou zpracovány touto metodou a poté po promytí vodou mohou být přímo zčernalé. Léčba může být jiná antirezová léčba. Na hrubém povrchu německých standardních přírub je mnoho pórů. Po kontaminaci je velmi obtížné odstranit zejména skvrny od oleje. Pokud povrch není ošetřen dobře, bude mít přímý vliv na celou antirezovou úpravu, která nebude splňovat očekávání. Účelem jsou odlitky mědi, železa a hliníku a jejich slitiny.

slip on flanges

Německé standardní příruby budou korodovat nebo zabarvovat v atmosféře přímo kvůli jejich kyselině, kyslíku a vlhkosti ve vzduchu. Tomu se říká rez a rez. Může to udělat kovový povrch s vysokou pevností velmi nízkou pevností. Složené.


Odlévání přírub vyžaduje během konzervační doby relativně malé množství ochrany, aby bylo možné jej použít k míchání vysokého smyku a doba sucha mezi vrstvami výrobku je dále zkrácena, ale mohou zkrátit suchou dobu mezi vrstvami německé standardní příruby na 1h.
Odlévání přírub má přísné požadavky na prostředí výroby skořepin a rychlost větru. U odlitků s štíhlými otvory musí být suchost mezi vrstvami řádně prodloužena. Vysokolymerové přísady mohou lépe pomoci snížit nedostatky skořápky a odlitků.

carbon steel flangeVe výrobním procesu odlévání přírub se účinek jeho přísad již nebude omezovat na pomoc pláště rychle budovat pevnost za mokra, ale bude také užitečný pro zlepšení kvality jeho investičního odlitku. Kvalita povrchu německého standardního přírubového pláště Naštěstí je jeho vysoká teplotní pevnost vysoká.


Odlévání příruby má silnou vysokoteplotní odolnost proti deformaci a výrobek vyžaduje relativně přesný proces. V praxi a teorii by měly být posíleny znalosti procesu jemného lití a jeho odborné testy by měly být průběžně doplňovány, aby se obohatily jeho praktické zkušenosti.

German standard flanges

Odlévání přírub přímo vybírá své procesy méně řezání a bez řezání ve výrobním procesu. Odlévání přírub je velmi pokročilá technologie v odlévacích pracích a tato metoda je velmi vhodná pro lití různých typů a slitin.


Standardní přesnost a kvalita povrchu výrobků vyráběných odléváním přírub jsou mnohem vyšší než u jiných metod lití. Jiné metody lití jsou obtížně odlévací, chaotické a vysoce teplotně odolné a obtížně zpracovávací odlitky. Mohou být vybrány přímo. Tato metoda je vyráběna.