Co je Socket Weld příruba

- Jan 22, 2018-

Co je Socket Weld příruba?

SW přírubou (Socket Weld příruba) je obsahují rameno na vnitřní přírubu, která slouží jako vodítko pro nastavení hloubky, jakou je svařovaná potrubí k přírubě. Jsou kovodělných vložením konec trubky do příruby, dokud ji plně zašroubován proti osazení a navíjecí trubky 1/8 v před svařováním na místě. Tato praxe byla původně zaměstnán snížit praskání tepelné namáhání v nerezové oceli Přehříváky, ale během let se stala běžnou praxí pro instalaci všech socket weld příruby (SW příruby).
Výhody navařování hrdel příruby:
Potrubí není třeba zkosení svařování příprava.
Není třeba pro dočasné umístění svařování na čas, jako jsou zásada koordinace zajišťuje správné zarovnání.
Svarový kov nemůže proniknout do otvoru v trubce.
Použít namísto závitové spoje, takže riziko úniku je mnohem menší.
Radiografie však neplatí pro koutové svary; Proto je velmi důležité správné svařování a svařování. Koutové svary mohou být kontrolovány Kontrola povrchu, magnetický prášek (MP) nebo tekuté kapilární kontrolní metody (PT). Vzhledem k neexistenci přísné shromáždění požadavků a odstranění svařování na tupo konci zvláštní zpracování takže cena výstavby je nižší než svařovací hlavy.

What Is Socket Weld Flange.jpg

Hlavní rysy navařování hrdel příruby:
Drážka na vnitřní průměr umožňuje dobré přizpůsobení kanálu, což umožňuje plynulý tok kapaliny Vhodné pro malé rozměry a vysoký tlak teplotních podmínek.
Podobný až k klouzání příruba, ale musí zadat potrubí pro svařování socket Následující obrázek ukazuje vnitřní průměr příruby svaru socket. Tato příruba se stane, že takzvaný vložit příruby. To je dvoudílná příruba povolit vnější přírubou otáčení snadno šroub zarovnání díry. SFF může poskytnout tyto příruby a standardní All-in-one socket Přivařovací příruby.

What Is Socket Weld Flange 1.jpg