Co je RF Slip On Flange?

- May 28, 2018-

Co je RF skluzu na přírubě?

Metleader pipeline inc je profesionální výroba a vývozce všech druhů přírub, vyrobených z uhlíkové oceli a nerezové oceli. Takže co je RF skluzu na přírubě? Jedná se o široce používaný skluzu na přírubě a jeho povrch je RF, což je zkratka zvýšené obličeje.

What is RF slip on flange.jpg

Klouzání na přírubě je rozděleno na přírubové ploché svařované přírubové příruby a přírubovou přírubu. Těsnící příruba Přírubové spojení se skládá z těsnění, skluzu na přírubě a několika šroubů a matic. Průměr trubky a tloušťka stěny konce rozhraní svařovací příruby jsou stejné jako trubka, která má být svařena, dvouvařová svařování, s přírubou pro svařování hrdla na hrdlo rovného okraje tloušťky trubky o tloušťce větší než 1 mm, rovný okraj příruby by měl být vyříznut ve vnitřním průměru, tenký úsek sklonu by měl být menší nebo rovný 1: 3.

What is RF slip on flange 1.jpg

S těsnicím povrchem je těsnicí plocha s těsnicím povrchem, forma těsnicí plochy je: Plná rovina FF, povrch RF, konkávní konvexní povrch fm-m, povrch drážky tengonu tg, povrch kroužku rj, použitý s jinou přírubou , příruby, těsnění ventilů nebo zařízení. Se skluzem na přírubě Jmenovitý tlak kolem 1.0mpa ~ pn25mpa, Pn10mpa skluzu na přírubě patří k vysokotlaké přírubě, svařovací příruby nejsou snadno deformace, těsnící účinek je dobrý, široce používaný, vhodný pro teploty nebo tlak velkých výkyvů v potrubí nebo vysokoteplotní, vysokotlaké a nízkoteplotní potrubí, které se rovněž používají k přepravě drahých médií na potrubí hořlavého a výbušného média a jedovatého plynu; Vysokotlaká RF skluzu na přírubě může být použita pro hořlavé, výbušné, toxické médium a vysoký tlak, vysokotlaké tupo svařovací příruba těsnící plocha je často dělána na konkávní a konvexní povrch, vhodný pro vysokou teplotu, vysoký tlak a low- kolísání teploty, teploty nebo tlaku v potrubí, ale také při přepravě hořlavého, výbušného média, drahého středního potrubí.

What is RF slip on flange 2.jpg