Co je to epoxidová nátěrová ocelová trubka?

- Jul 11, 2018-

Co je ocelová trubka s epoxidovým povlakem?

Trubka z epoxidové oceli je jedním typem ocelových trubek a povrchový nátěrový materiál je epoxidový, který je vyroben z dvoukomponentního nátěrového materiálu s vysokým obsahem pevných látek, složeného převážně z epoxidové pryskyřice. Široce se používá v nádržích na pitnou vodu, vodovodních potrubích, vodních nádržích a dalších místech.
Za prvé, složení: 1. Ocelové trubky: bezešvé ocelové trubky, roury z ocelového rouna a spirálové ocelové trubky a další ocelové trubky. 2. Povlak epoxidové pryskyřice je dvoukomponentní, vysoce pevný povlak založený na epoxidové pryskyřici. Je rozdělen na základní a vrchní nátěr. Složka A se skládá z epoxidové pryskyřice, pigmentů a přísad a přísad. Složka B je vytvrzovací činidlo formulované s modifikovanými aminy.
Výhody trubek z epoxidové oceli:
Odolný, film po vytvrzení epoxidové pryskyřice je tvrdý a voděodolný, povlaková vrstva je netoxická a nemá žádné znečištění vody. Silná a dobrá přilnavost. Má vynikající odolnost proti korozi a vodě a používá vynikající protikorozní materiály k zajištění vlastností proti korozi. Má dobrou mechanickou pevnost, pevný film, odolnost proti oděru a odolnost proti nárazu. Vysoký obsah tuhých látek a tlustý nátěrový film. Vytvrzování filmu při pokojové teplotě. Není třeba žádné velké zařízení na pečení.

What is epoxy coating steel pipe.jpg

Použití trubek z epoxidové oceli:
Trubky z epoxidové oceli mohou být široce používány ve vnitřním obložení stěn vodovodního zařízení, jako je potrubí pitné vody a potrubí odpadní vody.
Typy trubek z epoxidové oceli:
Když lidé kupují ocelové trubky pro potrubní systém, vždy vidíme, že potrubí musí být potaženo epoxidovým povlakem, jako je 3PE nebo FBE.
Takže co víte o potrubí s epoxidovým nátěrem (3PE nebo FBE)? Co je to 3PE povlak a co je FBE povlak?
Zde je stručná odpověď:
Trubka FBE je potažena epoxidovou pryskyřicí. Tak jsme říkali Fusion Bonded pipe.
Trubka 3PE je potažena epoxidovým povrchem, s vnější vrstvou lepidla a polyethylenovou vrstvou na vnější straně.
Prohlédněte si níže uvedené obrázky a ukažte 3PE a FBE.