Tlustý 90 stupňů karbonové oceli s krátkým poloměrem

- Apr 02, 2018-

Tlusté 90 ° uhlíkové oceli s krátkým poloměrem


Silná 90 stupňová uhlíková ocel s krátkým poloměrem s nepřetržitým rozvojem vysokonapěťového průmyslu, stále více průmyslových odvětví a podniků využívajících vysokotlaké lokty, pro některé operátory vystupují, jako je Beijing Metleader Pipeline Technology inc je profesionální výroba Tlustý kolen s vysokým tlakem o průměru 90 stupňů z uhlíkové oceli, vysokotlaké koleno, duplexní ocelové vysokotlaké koleno, vysokotlaké koleno 16MN, vysokotlaké koleno z nerezové oceli, vysokotlaké koleno kotlové, vysokotlaké kolenové výrobky, jako je kolekce průmyslu a obchodu v jednom místě a trvalé přípravy různých modelů spotových zásob. Více než 36 let zkušeností z výroby, vždy dodržujeme vývoj vysokotlakého kolena, výroby forem, výrobního procesu, prodeje, konzistentních operací po poprodejním servisu. Ve vysokotlakém potrubí potrubí na trhu vařit dobré kvality a reputation.Products byly vyvezeny do Spojených států, jihovýchodní Asie a dalších zemí.

Thick 90 degree carbon steel short radius elbow02.pngThick 90 degree carbon steel short radius elbow.png


Tlustý 90 stupňů karbonové oceli s krátkým poloměrem je způsob použití lokálního tlačného stroje, jádrové formy a ohřívacího zařízení, takže zásobník ve formě při tlačení dopředného pohybu stroje v pohybu ohřevem, roztažením a ohýbáním procesu tváření. Deformační charakteristikou horkého tlačného kolena je určení průměru trubkového polotovaru podle nezměněného objemu plastického materiálu před a po deformaci. Průměr průduchu trubice je menší než průměr lakte prostřednictvím procesu deformace jádrového polotovaru, takže vnitřní proud stlačeného kovu obloukem kompenzuje expanzi ostatních částí ředění tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného kolena tloušťky stěny .

Thick 90 degree carbon steel short radius elbow03.pngThick 90 degree carbon steel short radius elbow04.png


Proces tváření za tepla má vzhled, stejnoměrnost tloušťky stěny a nepřetržitý provoz, je vhodný pro charakteristiku sériové výroby, čímž se stává uhlíková ocel, metoda tváření železa z legované oceli a také platí v určitých specifikacích koleno z nerezové oceli formování. Režim vytápění formovacího procesu je středně frekvenční nebo vysokofrekvenční indukční ohřev (topná cívka může být více nebo jeden kruh), ohřívání plamene a ohřev reflexní pece a režim vytápění je určen požadavky na tváření výrobku a energetickou situaci. Tvarovací koleno je * brzy používáno v masové výrobě bezproblémové koleno procesu tváření, ve společných specifikacích kolena výroba byla hot push nebo jinou tvářecí technologii nahrazen, ale v některých specifikacích kolena kvůli produkci malých množství, tlusté nebo příliš tenká zeď.


Výrobky se stále používají, pokud mají zvláštní požadavky. Tlusté poloměry z ušlechtilé oceli o průměru 90 stupňů lze připojit přímo k potrubí a instalovat podle použité polohy. Avšak, otevřený úsek se zakřiveným potrubí, pouze zvážit náklady, ohýbání potrubí potřebu horké vítr, ohýbání potrubí studený ohyb může samozřejmě, je vysoká cena ohýbání potrubí. Uhlíková ocel je nejen dobrá v plasticitě a svařitelnosti, ale má také vysokou pevnost, tvrdost a dobrou odolnost proti otěru. Vysokotlaké koleno v elektrárnách, elektrická energie, doprava čerpadlem betonu a mnoho dalších průmyslových odvětví má proto širokou škálu aplikací.