Nevýhody vytlačování bezešvého lokte

- Oct 26, 2018-

Nevýhody tlačení bezešvé lokty


Při konstrukci zjistíme, že kvalita tlačí bezšvové kování na loket má následující problémy.
Za prvé, tloušťka stěny potrubí je nerovnoměrná.
Nerovnoměrná tloušťka stěny tlačícího bezešvého potrubí loketního potrubí se vyskytuje hlavně v částech s nejvíce deformací. Stejně jako tloušťka stěny zadní části lokte je tlustší než ostatní části;
Ustanovení v příslušných národních normách. Pro tento typ inspekce problémů je často obtížné najít obecné posuvné měřítko a jiné měřicí nástroje, v současné době lze měřit pouze pomocí ultrazvukové tloušťky.
Za druhé, tvrdost překročila.
Problém překročení tvrdosti zatlačení bezšňůrového kolena je hlavně kvůli problému tepelného zpracování po tvarování a řešením je použít správný proces tepelného zpracování k opětovnému tepelnému zpracování.
Za třetí, vady pocházející ze surovin a procesů.
Tažení bezšňůrového lokte má největší bezpečnostní riziko pro zařízení. Je to víc problémové. Faktory, které způsobují vady, jsou složitější a oba mají defekty samotného materiálu a závady procesu výroby a nesprávného tepelného zpracování.
Podívejte se na výrobní zpracování tlačí bezšvíkové lokty, jak je uvedeno níže:
Jedním z nejoblíbenějších způsobů výroby oblouků pro potrubní tvarování je metoda jádra, která je jedním z metod tváření za tepla.
Při této metodě se trubka rozřezává na kusy a tlačí pomocí hydraulického ražení. Indukční topná cívka zahřívá trubku a tlačí ji na formu nazvanou "tŕň", aby se trubka současně roztahovala a ohýbala. Tato metoda může být použita pro výrobu širokého rozsahu průměrů loktů.
The disadvantages of pushing seamless elbow

Z tohoto výrobního zpracování zjistíte, proč tlačné lokty mají tyto nevýhody. Protože při výrobě musí být surovina zahřátá a tlakem, které vede k tomu, že se vnitřek změní a tloušťka stěny hřbetu lokte se sníží.