Rozdíl mezi americkou standardní přírubou a národní standardní přírubou

- Feb 20, 2021-

Americký standardní tlak je v librách (class150LB znamená tlak 150 liber, což odpovídá tlaku PN2.0) Pak existuje jiný název pro specifikace: Americké standardní příruby nazývané centimetry jsou rozděleny do dvou kategorií: ASMEB16.5 a ASMEB16.47.


Podle verze normy ministerstva chemického průmyslu z roku 2009 je národní standardní příruba rozdělena do evropského standardního systému a amerického standardního systému, které jsou dále revidovány a formulovány s odkazem na evropské a americké přírubové systémy. Evropský systém nemá nic společného s americkou standardní přírubou ASME. Americká řada je stejná jako příruba ASME, ale stále existuje velké množství datových rozměrů, jako je těsnící plocha, přírubový krk atd.

slip on flanges

Beijing Metleader Pipeline Technology Co,, Ltd. je profesionální výrobce přírub z nerezové oceli. Jedná se o jednorázový výrobní podnik integrující "tavení, kování a soustružení". Má více než deset let zkušeností, kompletní odrůdy a kompletní systém kvality. Výrobky jsou prodávány národnímu ropnému, chemickému, farmaceutickému, potravinářskému, strojnímu průmyslu, metalurgii, stavebnictví, elektrické energii a dalším projektům a jsou dobře přijaty uživateli ze všech oblastí života. Společnost dodržuje obchodní filozofii "Profesionální výroba, poctivé služby", s firemním duchem "Bold Innovation, Taking the First, Dare to Explore, Pursuing Excellence", provádí technologické inovace, zlepšuje obsah produktových technologií, posiluje řízení a buduje základní konkurenceschopnost , usilovně usiluje o založení moderního podniku.