Trubky z nerezové oceli pro svařování

- Jul 04, 2019-

Trubky z nerezové oceli


Díky rozsáhlé inventuře z nerezové oceli nese Metleader širokou škálu potrubních tvarovek z nerezové oceli v různých velikostech a tlakových hodnotách, aby vyhovovaly potřebám vašeho projektu - včetně obtížně dostupných konfigurací a velikostí.
Hodnocení tlaku:
150 #, 2000 #, 3000 #, 6000 #, 9000 #
Ukončení připojení:
Závitové a objímkové svary
Speciální armatury:
Všechny velikosti kojenců, bradavek a vývodů k dispozici

timg (27)

Co je Tupo svar (Buttweld)?
Buttweld armatura je svařitelná trubková armatura, která umožňuje změnu směru toku, odbočení, zmenšení velikosti potrubí nebo připojení pomocného zařízení. Kování z kované oceli se vyrábí v souladu s ANSI / ASME B16.9.
Tvarovky pro tupé svary jsou k dispozici jako lokty, podložky, čepice, redukce a výpustky (olety). Tyto armatury jsou nejčastějším typem svařované armatury a jsou specifikovány jmenovitou velikostí potrubí a plánem potrubí. Tvarovky Buttweld používají jako výchozí materiál bezešvé nebo svařované potrubí a vytvářejí se (prostřednictvím několika procesů), aby získaly tvar loktů, nátrubků a reduktorů atd. Stejně jako se trubka prodává z harmonogramu 10 do harmonogramu 160, tvarovky z tupých svarových trubek se prodávají stejně. Svařované tvarovky pro svařování na tupo jsou z nerezové oceli běžnější kvůli nákladové výhodě. Kování Sch 10 je běžnější také u kování z tupého svaru z nerezové oceli.
Společným materiálem pro tvarovky pro tupé svary jsou A234 WPB (k dispozici také A & C), uhlíková ocel s vysokým výtěžkem, nerezová ocel 304 a 316 a slitiny niklu.

buttweldfittings-manufacturer

Potrubní armatury zahrnují trubkové koleno, ocelové tričko, redukci trubek a ocelové potrubí.
Pomocí těchto loktů proveďte nastavení dráhy potrubí z nerezové oceli o 90 °.
Armatury Schedule 10 jsou ekonomickou alternativou pro nízkotlaké aplikace.
Armatury Schedule 40 mají silnější stěnu pro vysokotlaké aplikace.
304L Stainless Steel je chromniklový materiál, který nabízí velmi dobrou odolnost proti korozi.
Nerezová ocel 316L má vyšší obsah niklu a molybdenu pro ještě větší odolnost proti korozi. Použití s rozvaděčem 10 z nerezové oceli podle plánu 10 nebo 40, pro aplikace na vzduch, vodu, ropu a zemní plyn.