Katalog nerezových trubek

- Jan 24, 2018-

Katalog nerezových trubek

Peking Metleader potrubní technologie inc vyrábí všechny druhy potrubí z nerezavějící oceli, nerez ocelové potrubní katalog jsou následující: nerez ocel potrubí koleno, nerez ocel potrubí reduktor, nerezové trubky tee, potrubí nerez ocel potrubí.
Katalog z nerezových trubek

Stainless Steel Pipe Fittings Catalog.jpg

Použití armatur z nerezové oceli:
1. Trubice z nerezové oceli lze použít ke stěně bazénu, protože hlavní materiál bazénu je beton potřebovat opravit a kartáčování každý rok, když bazén z nerezové oceli materiál k boční stěně, křoviny je velmi jednoduché, voda a mýdlo lze rychle umýt.
2. Potrubní armatury z nerezové oceli používané v průmyslu, místo je velmi pohodlné pro připojení trubky z nerezové oceli rychle pro lidi k použití.
3. Trubky z ušlechtilé oceli používané ve stavebnictví, protože nerezové potrubní armatury pro venkovní příležitosti i při vysokých podmínkách korozního plynu rovněž nekorodují.

Stainless Steel Pipe Fittings Catalog 1.jpg

Materiál z nerezové oceli Materiál Jaký je rozdíl mezi různými způsoby použití?
Materiálová klasifikace kolena z nerezové oceli:
1. Austenitická nerezová ocel
Matrici dominuje austenit (γ-fáze) kubické struktury jádra a je nemagnetický, který je hlavně posílen zpracováním za studena (a může vést k určitému magnetismu) z nerezové oceli.
2.Aušteno-feritový (duplexní) typ nerezové oceli
Matrice má jak strukturu austenitu, tak feritovou dvojfázovou strukturu (v níž je obsah méně fáze obecně větší než 15%), magnetický, lze dosáhnout zpracováním za studena, aby se zvýšil účinek nerezové oceli.
3.Feritní typ nerezová ocel
Matrice je založená na feritové struktuře (α fáze) krystalového krystalu jádra, který je magnetický a nemůže být tepelně zpracován, ale zpracování za studena může způsobit, že je lehce vyztužená nerezová ocel.
4.Martensitická nerezová ocel
Matrice je martenzit, má magnetismus a může být upraveno tepelným zpracováním jeho mechanických vlastností z nerezavějící oceli.
5.Precipitace-kalená nerezová ocel
Matrice je austenit nebo martenzit a může být ošetřena vyzrážacím vytvrzením (také známým jako stárnutí kalení), aby se vyrobila jeho tvrdá (silná) nerezová ocel.