Nerezové ocelové lokty vyrobené v Číně

- Jan 17, 2018-

Nerezové ocelové lokty vyrobené v Číně

Nerezová ocelová kolena vyrobená v Číně, naše společnost Peking Metleader Pipeline Technology Inc My hlavní výrobek mají nerez ocel kolena, také být nazýván SS lokte. Laky z uhlíkové oceli se také nazývají CS elbow. Máme také další potrubní armatury a přírubové trubky.
Informace o koleno SS:
Materiál:
Nerezová ocel: ASTM A403 WP 304 / 304L / 304H / 316 / 316L / 317 / 317L / 321/310/347 / 904L / atd.
VELIKOSTI:
1/2 "NB do 24" NB Bezšroubové potrubní armatury (BW)
1/2 "NB až 72" NB Svařená BW

Stainless Steel Elbow.jpg

Kolena z ušlechtilé oceli Tvarování za tepla:
Proces tváření za tepla je použití speciálního tlakového stroje, trnu a ohřívacího zařízení tak, že prázdné sady materiálů ve formě tlačeném dopředu posunutým strojem posunutým dopředu, během cvičení ohřívá, rozšiřuje a ohýbá proces. Deformační charakteristiky ohybu zaobleného kolena podle objemu plastické deformace před a za kovovým materiálem pro určení průměru trubky, použitý průměr trubky je menší než průměr lakte, přes proces deformace jádrové formy, takže oblouk je stlačen z průtoku kovu, kvůli roztažení, aby kompenzoval ztenčení jiných částí, což vedlo k rovnoměrnému oblouku tloušťky stěny.
Proces tváření za tepla se vyznačuje krásnou, rovnoměrnou tloušťkou stěny a nepřetržitým chodem, vhodným pro hromadné výrobní vlastnosti, které se staly uhlíkovou ocelou, kolenem z legované oceli tvořící hlavní metodu a také v některých specifikacích použito koleno z nerezové oceli.
Forma vytápění střední frekvenční nebo vysokofrekvenční indukční ohřev (topný kroužek může být vícenásobný nebo jeden kruh), vytápění plamene a topná pec, jaký způsob vytápění závisí na tvaru požadavků výrobku a energetických rozhodnutích.

Stainless steel elbow Hot push forming.jpg