Klobouky z ušlechtilé oceli Buttweld

- Jun 05, 2018-

Kloboučky z ušlechtilé oceli

Víčka potrubí jsou potrubní armatury, které jsou přivařeny na konec potrubí pro zakrytí potrubí. Používá se k uzavření potrubí, stejná role se zástrčkou, zástrčkou.
Suroviny: uhlíková ocel, nerezová ocel, legovaná ocel.
U uzávěrů z ušlechtilé oceli s uzávěrem z pryže se specifikacemi uvedenými níže:
Specifikace: DN 15-DN1200
Tloušťka stěny: SCH 5-SCH 160
Délka: 89mm-343mm
Standardní: ASME, DIN, JIS, BS, GB / T
Použití: petrochemie, jaderná energie, strojní zařízení, zdravotnické zařízení, hnojiva, stavba lodí, úprava vody, potrubí atd.
Existují dvě hlavní mezinárodní normy pro přírubové trubky, jmenovitě evropské potrubní přírubové systémy představované německou normou DIN (včetně bývalého Sovětského svazu) a americkou trubkovou přírubou, představovanou americkou trubkovou přírubou ANSI. Kromě toho existují japonské přírubové trubky JIS, ale obecně se používají pouze pro veřejné práce v petrochemických závodech a mají menší mezinárodní dopad.

stainless steel buttweld caps.jpg

Nyní vkládejte příruby každé země do následujících oblastí:
1. Evropská systémová trubková příruba zastoupená Německem a bývalým Sovětským svazem
2, standardy americké příruby systému, představované ANSI B16.5 a ANSI B 16.47
3, britské a francouzské normy pro příruby potrubí, obě země mají dvě standardní příruby. Stručně řečeno, mezinárodně uznávané standardy pro potrubní příruby mohou být shrnuty do dvou odlišných a nezaměnitelných přírubových systémů potrubí: evropského potrubního přírubového systému reprezentovaného Německem; druhá je zastoupena Spojenými státy. Americká trubková příruba.