Nerezová ocel ASME B16.47 Slip na přírubu

- Apr 16, 2018-

Nerezová ocel ASME B16.47 sklouzává na přírubu

Máme 36 let zkušeností s výrobou, které exportují všechny druhy přírub a potrubí do celého světa. Nerezová ocelová příruba ASME B16.47 je typ příruby, která je v souladu s normou pro příruby velkých ráží včetně cl75-cl900 NPS26 až NPS60 pod tlakovými úrovněmi.

Stainless steel ASME B16.47 slip on flange01.png

Důležitá aplikace ušlechtilé oceli ASME B16.47 na přírubě v průmyslu
Nerezová ocel ASME B16.47 na přírubě, plochá svařovací příruba s velkým průměrem Nejenže šetří místo, snižuje váhu, což je důležitější, aby se zajistilo, že místo kloubu nebude vytékat a bude mít dobrý těsnicí výkon. Snížená velikost kompaktní příruby je způsobena snížením průměru těsnění, což snižuje průřez těsnicí plochy. Za druhé, těsnění příruby bylo nahrazeno těsnícím kroužkem, aby se zajistilo přizpůsobení těsnicí plochy. Výsledkem toho je, že těsně přitlačuje kryt. Snižováním požadovaného tlaku lze odpovídajícím způsobem snížit velikost a množství šroubů, takže je navržen nový výrobek s malou velikostí a lehčí hmotností (méně hmotnosti 70% ~ 80% než tradiční příruba).

Stainless steel ASME B16.47 slip on flange02.png


Proto nerezová ocel ASME B16.47 sklouznout na přírubu je druh relativně vysoce kvalitní přírubové výrobky, snížit kvalitu a prostor, průmyslové využití hrálo důležitou roli. Ploché svařovací příruby s velkou aperturou jsou široce používány pro připojení středních a nízkotlakých nádob a potrubí. Plochá svařovací příruba nádoby může být rozdělena na typy A a B. Klouzání na přírubové konstrukci je společnou prstencovou deskou. Plochá svařovací příruba typu B s výjimkou prstencové desky s krátkou a tlustou trubkovou částí po svaření těsnicí plochy a metodou Lan ve spojení s krátkou částí drážky ve tvaru žebříku (ekvivalentní s přírubou svařovacího hrdla), aby se zajistilo kvalita svařování, tak dobrý těsnicí výkon, používaný pro vysoké nároky na těsnění při této příležitosti, konstrukce v souladu s celkovým typem kontroly příruby.