Socket Weld příruba třídy 150 dodávána do Alexander

- May 14, 2018-

Přírubová příruba třídy 150 dodávána do Alexandra

Dnes je Den práce, naši tvrdě pracující pracovníci se snaží vynaložit konečné zatížení, naše zboží, třída svařovací příruby 150 Dodávána do egyptského přístavu Alexandr. ANSI B16.5 svařovací příruba 698 kusů na 20 dubnu, závěrečný test byl dokončen 25. dubna.

scoket flange.jpg

Naše výrobní zařízení s pokročilým svařovaným přírubovým sacím strojem, které je vybaveno zásuvnými svařovacími přírubami, je vytvořeno s vnitřním otvorem v těle, na přírubě je rozděleno množství otvorů pro šrouby a příruba je opatřena obloukovou drážkou dva otvory pro šrouby mezi každým dvěma otvory pro šrouby a oblouková drážka je pevně opatřena obloukovým výztužným žebrem, což vyžaduje plánovanou vnější opravu.
V oblasti vysokoteplotního rovinného utěsnění je vhodnější vysokoteplotní Sealant, jeho speciální složení v parní a plynové turbíně a standardní aplikace s vysokou teplotou na přírubě zůstávají inertní, které mohou odolat horkému vzduchu, páru, vodě, lehkému topnému oleji a mazivům, může být odolný vůči ropě a zemnímu plynu.

socket flanges.png


Hlavním materiálem s přírubou pro svařované příruby jsou: uhlíková ocel, legovaná ocel, nízkoteplotní ocel, nerezová ocel, kované přírubové spojení mohou být dvě trubky, potrubní armatury nebo stroje a kované příruby jsou důležitým způsobem pro připojení konstrukce potrubí, kované příruby snadné připojení, odolává většímu tlaku, v průmyslových potrubích je použití kované příruby obzvláště rozsáhlé.