Bezešvé 180 ° uhlíkové ocelové lokty

- May 24, 2018-

Bezešvé 180 ° uhlíkové ocelové lokty

Metleader dodává skutečné bezešvé 180 ° uhlíkové ocelové koleno a švy 180 ° uhlíkové oceli. V souladu s ISO 2008 mezinárodní certifikace systému řízení jakosti pro výrobu a přísný model řízení kvality výrobků na podporu vědeckého řízení. Ocelová kolena z uhlíkové oceli a jiné části potrubí z uhlíkové oceli v tržním podílu se neustále zlepšují, vyrábíme výrobky s ocelovým potrubím, použití dopravních prostředků v zemi jednohlasně podporované a uznávané.

Seamless 180° carbon steel elbow.jpg

Bezešvé 180 ° uhlíkové ocelové koleno je vyrobeno z ohýbání trubek, může být svařeno, tzv. Svařované koleno, ne že má vlastní svar, ve skutečnosti opačné, svařované koleno díky použití přímého ohýbání trubek, berouce v úvahu strukturální napětí obecného použití bezešvých trubek. Spíše než svařované trubky. , a tzv. bezešvé koleno je odlitky, nikoliv svařované. V potrubním systému použitém ve všech potrubních armaturách, Bezešvé 180 ° uhlíkové ocelové koleno, podíl velkých, asi 80%. Obecně se pro různé materiály nebo kolena tloušťky stěny zvolí různé tvářecí procesy. Továrna, která se běžně používá při výrobě bezšňůrových kolen, má tlačení za tepla, lisování, vytlačování a tak dále.

Seamless 180° carbon steel elbow 1.jpg

Bezešvé loketní potrubí Vzhledem k jeho odlišnému výrobnímu procesu, ale také rozděleno do válcovaných (vytlačovaných) bezešvých lakovaných trubkových tvarovek a tažení (válcování) bezešvých loketních trubek dvou. Výkresová (válcová) trubka je rozdělena na kruhové trubky a trubky speciálního tvaru. Surovina bezešvé trubky koleno je kulatý trubičkový polotovar, trubkové embryo je řezané řezacím strojem a zpracováno na polotovar o délce asi jednoho metru a je dopravováno do pece dopravníkem. Sádlo se zahřívá v peci při teplotě asi 1200 stupňů Celsia. Palivem je vodík nebo acetylen. Ovládání teploty v peci je klíčovým problémem. Po uvolnění stojánku Trubice je nutné jej nosit tlakovým děrovacím otvorem. Obvykle častějším děrováním je kuželovitý válečkový děrovací stroj, tento typ výkonnosti při výrobě piercingu, kvalita výrobku, rozšíření perforace je velká, může nosit různé potrubní tvarovky. Po perforaci byla kulatá trubka předváděna ve tříválcovém šikmém válcování, kontinuálním válcováním nebo vytlačováním. Po vytlačování odstraňte velikost trubek. Velkokapacitní stroj se otáčí v ocelovém embryovém razníku skrz kuželovitý kousek vysokou rychlostí, čímž vznikne potrubní tvarovka.
Co je koleno z uhlíkové oceli 90 °? Úhel ohybu 90 stupňů lokte a jiný bezešvý proces kolen z uhlíkové oceli je stejný.