PN16 Nerezová kovaná slepá příruba

- Feb 23, 2018-

PN16 Nerezová kovaná slepá příruba

Příruba je vyrobit trubku s trubkovými spojovacími částmi, spojením v konce potrubí.Použijte na otvoru přírub, můžete nosit, použít mezi těsnění těsnění a pak vytvořit dvě těsně spojovací přírubu.Flementní spojení se často používá v potrubí technických dílů, pokud chcete hodně úložiště, potřebujete určité dovednosti.
Příruba z nerezové oceli jako zásoby, potřebuje pravidelnou kontrolu, vnější povrch příruby udržuje čistý, nemůže být špinavý.Nejlepší je úhledně skladován ve vnitřních a větraných a suchých místech, nekladou náhodně nebo v přírodě, by bylo lepší být v přírubě pokryla vrstvu plastové fólie, aby se zabránilo usazování prachu na přírubě.Unifikované dát každou specifikaci, pohodlný přístup v případě potřeby. Nejlepší v každé specifikaci kolektivní stohování místo je jasné znamení, také usnadnit uznání ostatních .

 PN16 stainless steel Forged Blind flange

PN16 z nerezové oceli kovaná Příruba pro slepé uchycení je podobná ukládání příruby z uhlíkové oceli a příruby z nerezové oceli, avšak vzhledem k přírubě z uhlíkové oceli se po kontaktu se vzduchem snadno zkoroduje, proto je nejlepší nechat přírubu z uhlíkové oceli nebo chránit proti korozi malovat, zabránit rezavění, špatný prodej.