Výkon a aplikace kondenzačního reduktoru JIS B2311 z uhlíkové oceli

- Mar 14, 2018-

Výkon a použití souosého reduktoru JIS B2311 z uhlíkové oceli

JIS B2311 Soustředný reduktor z uhlíkové oceli se nazývá také velikost hlavy, oba konce průměru trubice, který se používá k připojení různých průměrů trubky nebo příruby ke změně průměru. Dva konce soustředné redukční trubky, střed ve stejné ose, když průměr, os výpočtu polohy potrubí, pozice potrubí se nemění, obvykle používaný v plynu nebo svislé průměru kapaliny . Současně je zřejmý účinek úspor energie a snížení emisí, použití ohřívače vody s různým průměrem husté drenáže může dosáhnout zhruba 73%, a to jak úspory energie, uhlí, tak i snížení emisí oxidu uhličitého.

Performance and Application of JIS B2311 Carbon steel concentric reducer.jpg

Excentrický reduktor na obou koncích obvodového řezu otvoru potrubí, který je obecně používán pro vodorovné potrubí kapaliny. Podle skutečného toku jejich vlastního technologického potrubí, odpovídající průtoku v tabulce pro výběr příslušného průtokoměru kalibru, pokud možno zvolit stejný kalibr jako průtokoměr procesního potrubí. Excentrický reduktor trysky, když je vstupní bod, známý jako instalace nejvyšší úrovně, obvykle používaný pro přívod čerpadla, který vede k odvzdušnění, přičemž tečna dolů se stává dnem instalace a obecně se používá k regulaci instalace ventilu.
JIS B2311 Koncentrický reduktor z uhlíkové oceli přispívá k průtoku tekutiny v okamžiku změny průtoku kapaliny malého rušení, a to plynárenským a vertikálním průtokem kapalinových potrubí s použitím soustředného redukčního průměru.

Performance and Application of JIS B2311 Carbon steel concentric reducer 1.jpg

Výkon souosého reduktoru JIS B2311 z uhlíkové oceli:
Soustředný reduktor JIS B2311 z uhlíkové oceli je jedním z potrubních tvarovek a průměr reduktoru není v souladu s vnitřním průměrem procesního potrubí, měl by být proveden odpovídající průměr smršťování nebo roztažná úprava.
1. Materiál s různým průměrem potrubí včetně reduktoru z nerezavějící oceli (304,304L, 316,316L), legované oceli, trubky s různým průměrem z uhlíkové oceli A234 WPB atd.
2. Výrobní normy: ASME, GOST, JIS atd
3. Vlastnosti výrobku: Krásný vzhled, hladký povrch, odolnost proti kyselinám a zásadám, antikorozní vlastnosti a silná struktura
4. Použitelná média: voda, ropa, plyn a některé korozivní kapaliny, ropa, chemikálie, ochrana vody, elektřina, kotle, stavba lodí a další průmysl.
Použití JIS B2311 Koncentrický reduktor z uhlíkové oceli:
1. Když se změní tok kapaliny v potrubí, jako je zvýšení nebo snížení rychlosti průtoku malých změn, je třeba použít trubku s jiným průměrem.
2. Při importu čerpadla, aby se zabránilo kavitaci, je třeba použít trubky s různým průměrem. 3, s přístrojem, jako je průtokoměr, regulační spoje ventilů, aby odpovídaly spárám přístroje, je třeba také použít potrubí s různým průměrem.