Náš SS Pipe Elbow Export do Malajsie

- Dec 03, 2018-

Naše trubkové koleno SS export do Malajsie


Rencently jsme vyvezli na Malajsii novou řadu trubek z nerezavějící oceli. Klient viděl naše webové stránky a v květnu nám zaslal dotaz na potrubí z nerezové oceli, ale některé specifikace nebyly příliš jasné. Pak jsme se s klientem zkontrolovali, ale neměli odpověď.
Jeden den později nás klient zavolal a řekl, že je na cestě do autobusu a brzy nám pošle podrobnosti. Počkáme na 1 den a dostaneme jeho poštu po kontrole všech produktů, které citujeme.


Poslali jsme cenu za nerezový trubkový loket do něj poštou, pak už žádná odpověď. Nevíme, proč, pokud byl ještě na služební cestě nebo má nějaké jiné věci, opakovali jsme se znovu a znovu.


V červnu odpověděl klient a uvedl, že produkty jsou použity pro projekt, ale potřebné množství bylo změněno. Poté jsme museli znovu zkontrolovat nový požadavek a poslali naši aktualizační cenu, ale klient odpověděl, že je vysoká. Zkontrolovali jsme znovu a znovu, cena byla opravdu vysoká, protože náš zisk byl velmi malý. Ale klient nepřijímá cenu. Co bychom mohli udělat teď? Žádní dodavatelé nemohli podnikat bez zisku, ne? Pak jsme napsali klientovi, že doufáme, že budeme příště podnikat.

Our SS pipe elbow export to Malaysia

V říjnu jsme jednoho dne obdrželi nový dotaz od tohoto klienta a my jsme zkontrolovali a citovali podle toho, tentokrát klienti položili pár otázek ohledně trubky z ušlechtilé oceli a ne velmi dlouho jsme dostali odpověď, objednávku s námi.
Podepsali jsme PI a dohodli jsme výrobu po předplatné av listopadu jsme dokončili výrobu a dodali zboží zákazníkovi, byli velmi spokojeni s kvalitou našich výrobků a obalů. A na začátku prosince jsme podepsali nový PI. Doufám, že s nimi můžeme dělat dlouhé a trvalé obchodní vztahy!