Objednání: trubka z uhlíkové oceli s krátkým poloměrem ASME B16.9

- Jan 01, 2018-

Objednávka: Uhlíková trubka s krátkým poloměrem ASME B16.9

Šťastný nový rok, friend.welcome na mé webové stránky.
Pořadí je provedeno u trubky s krátkým poloměrem z uhlíkové oceli ASME B16.9. Dnes je první den roku 2018. Rodina a přátelé slaví festival. Ale moji kolegové a já nyní pracujeme tvrdě. Po prázdninách přijdou do továrny 10 kontejnerů a nakládají produkty, které byly konečně kontrolovány.
Tato zásilka je hlavně potrubní armatury, jako je trubka z uhlíkové oceli s krátkým poloměrem ASME B16.9, dlouhý poloměr lokte, je vyvážena do Malajsie. Většina výrobků je vyráběna podle standardu ASME B16.9, zatímco některé jsou přizpůsobeny podle designu zákazníka. Ocelová trubka s krátkým poloměrem ASME B16.9 je široce používána jako trubka z uhlíkové oceli s dlouhým poloměrem ASME B16.9 v konstrukci , chemický závod, průzkum ropy a plynu a další aplikace.
Tento zákazník nám objednává po jednom měsíci kontakt s námi, nejprve děkuji zákazníkovi za uznání a důvěru, může mi dát příležitost ukázat naše výrobky. Pevně ​​věříme, že volba, kterou nebudete litovat, všichni naši členové, Vám vždy představí ty nejlepší produkty bez ohledu na letní nebo zimní období.
Také doufám, že všichni přátelé mohou v roce 2018 mít štěstí a zdraví.

Carbon Steel Pipe short radius elbow ASME B16.9.jpg