Pravoúhlá ropy uhlíkové oceli

- Mar 19, 2018-

Ropy uhlíkové oceli loket

Jsme olej uhlíkové oceli loket, chemické uhlíkové oceli loket, loket uhlíkové oceli zemního plynu, tlak nádoby uhlíkové oceli loket výrobci, kteří export všech druhů uhlíkové oceli potrubních tvarovek do mnoha zemí a regionů po celém světě. Ropy uhlíkové oceli loket je vyráběné základě mezinárodní normy, například Spojené státy národní normy ANSIB16.9 a 16.28, JIS, DIN, GOST. Normální rozmezí OD velikosti je 1/2〃 ~ 80〃. Obecně řečeno, loket velikost ránu 24〃is vždy bezešvé ocelové trubky pro suroviny, ale velikost mezi 26〃 na 80〃 jsou opatřena ocelovou desku po svařování.

Oil carbon steel elbow .jpg


Ropy uhlíkové oceli loket je přesnější, její klíčové faktory jsou: výška, průměr, Tloušťka lokte. Výška, průměr a tloušťku loket uhlíkové oceli ropy jsou musí měřit správně. Tyto opatření jsou velmi důležité, je-li zařízení nad výšku nemůže používat, pak instalace svařovacích bodů je obtížné produkovat stavby, nemůže zaručit, paralelnost potrubí. Standardní požadavky pro normální je, že chyba je menší než 0,02 mm.


Podle mezinárodních norem zajištění stability kvality produktů je závazek vedení společnosti k zákazníkům. Od nákupu surovin mazání, každé výrobní fáze detekce, až do konečného výrobku, testování, máme striktní odkaz na normy, vyrábět mnohem více než jen standardní požadavky produktů.