Velký průměr ocelové potrubí inspekce

- Nov 16, 2018-

Velký průměr ocelového potrubí inspekce


Dnes objednávky na velkém průměr ocelové trubky vyvážené do Spojených arabských emirátů jsou dokončeny všechny. Zákazníci jmenovat třetí strana přijít zkontrolovat zboží, především pro materiál, velikost, kalibr a jiné klíčové položky ke kontrole. Výsledky testů jsou kvalifikovaní. Veškeré zboží předat inspekce třetích stran. Zákazníci připojení s námi video na místě. Oni jsou velmi spokojeni s kvalitou zboží.

Large diameter steel pipe inspection

Pět standardních kroků pro testování velkorozměrových ocelových trubek jsou následující:
1. velký průměr ocelové trubky by měly být podrobeny přijetí v dávkách, a pravidla pro skupinové schválení by mělo splňovat požadavky odpovídajících norem pro výrobky.
2. kontrolu zboží, množství vzorkování, vzorkování umístění a testování velkých průměrů ocelové potrubí musí být v souladu se standardy relevantní. Se souhlasem kupujícího horké válcované bezešvé velký průměr ocelové trubky lze ochutnat v dávkách podle postupné kořenového pole.
3. ve výsledcích velkých ocelových trubek když určitá položka neodpovídá požadavkům norem pro výrobky, nekvalifikované osoby by měly být vybral a dvojité počet vzorků by měla být vybrána ze stejné dávky velkých ocelových trubek pro prozkoumání nekvalifikovaných položky. Pokud nejsou kvalifikované opětovná inspekce výsledky (včetně jakékoli indexu vyžadované projekt testu), ocelové trubky-velkorážní nebude doručena. Následující položky nejsou povoleny třeba přehodnotit při prvním testu není kvalifikován: a. bílé skvrny v úsporném tkání; B. mikrostruktury.
4. velkorážné ocelových trubek s nekvalifikovanými opětovná inspekce výsledky (včetně neúplných mikrostruktury a žádná opětovná inspekce, zvířata) jsou oprávněny k přijetí dodavatel jeden po druhém, nebo re-heat-treated (počet Re-Heat-Treatment nesmí přesáhnout dvakrát) a o její povolení žádáno v novou dávku.

Large diameter steel pipe inspection 6

5. Pokud nejsou zadány výrobkové normy, chemické složení velkorozměrových ocelových trubek musí být kontrolovány tavící komponenty.