Úvod koleno ocelové trubky 60 stupňů

- Nov 30, 2018-

Úvod koleno ocelové trubky 60 stupňů
Uhlíkové oceli lokty jsou typem potrubí pro potrubí zapne. Mezi celkové tvarovky, používané v potrubním systému poměr je největší, asi 80 %. Obecně různé procesy tváření jsou vybrány pro ohyby z různých materiálů a tlouštěk stěn. Bezproblémové lokty běžně používané ve výrobních závodech lze rozdělit na horké push, razítkování, vytlačování, atd. dle procesu; podle úhel lokte jsou o 180 stupňů, 90 stupňů, 60 stupňů, 45 stupňů a lokty 30 stupňů. Dnes si představíme koleno ocelové trubky uhlíkových 60 stupňů.

60 degree steel pipe elbow 1

specifikace produktu loket 60 stupňů ocelové potrubí:
Bezproblémové loket přikoupila: 1/2"-40"
Zadek svařované fitinková šroubení 1/2"-24" 26 "--72"
Na stěnu tloušťka velikost: Sch. 5s – 160.
Jmenovitý průměr v palcích: [DN15-DN2000]
Implementační standardy: národní Standard, americký Standard (ANIS), japonské normy (JIS), britský Standard (BS), německé normy (DIN), italský Standard (UNI), atd.
Balení: Bez fumigace dřevěné boxy a zásobníky mohou být speciálně zabaleny dle požadavků zákazníka.
Nákup a prodej 60 stupňů uhlíkové oceli loket
Obvykle 60 stupňů loket není normální velikosti, a pokud klienti potřebují, pls laskavě kontakt s námi, jsme schopni vyrobit dle požadavku; Po dotazu dáváme mírné ceny dle požadavku s technickými daty a další potřebné informace pro vaši potřebu. Je-li vše potvrdí a dohodnout se, zajistíme výrobu brzy po platbě. Dokumenty budou poskytnuty odpovídajícím způsobem.
Uhlíkové oceli 60 stupňů uhlíkové oceli potrubí loketní oblasti použití
To obvykle široce používán v ropné, chemické, potravinářské výroby, stavebnictví, stavby lodí, papíru, medicíny a dalších odvětví.