Inspekce uhlíkových ocelí Equal Tee

- Jan 02, 2018-

Kontrola rovnoměrného odpalování uhlíkové oceli


Nedávno naši společnost vyvezla malajský zákazník šarži bezešvé 4 palcové uhlíkové oceli stejné tee. Kvalita je velmi dobrá a dostala potvrzení od klienta. Plánují zadat objednávky v průběhu celého roku 2018. Doufám, že v novém roce budeme mít dobrou spolupráci.

Rovnorodé uhlíkové oceli Výrobní proces:

Používá se při výrobě tee z uhlíkové oceli dva druhy výrobního procesu. Těleso z uhlíkové oceli je vyrobeno z bezešvých trubek a svařovaných trubek (potrubí ERW a EFW nelze použít při výrobě trubek z ocelových trubek). T-kus s velkým průměrem je vyroben z ocelového plechu. Výrobní proces je obvykle metoda Hydraulic Bulge a metodou horké extruze.

Metoda hydraulické deformace

Metoda hydraulické výboje se používá k výrobě tepla z uhlíkové oceli. Řezání kusu trubky do hydraulické formy. Kapalina je naplněna trubkou a hydraulický tlak je uvolněn vytlačil větev v pevném otvoru formy. Tato metoda poskytuje dobrou povrchovou úpravu. Tato metoda však nemůže produkovat vyšší tloušťku tee.

Metoda horké extruze

Metoda horké extruze se obvykle používá k výrobě odpalů s velkým průměrem, silnou tloušťkou stěny a náročným speciálním materiálem, který nelze vyrobit metodou hydraulických výstřelů. Při horké vytlačovací metodě se trubka surového materiálu s větším průměrem než hotovým výrobkem obvykle používá k vytlačování odbočkového výstupu z trubky. V případě potřeby můžete také nastavit tělo a další rozměry větve stisknutím formy.

Kontrola čtyřúhelníkové uhlíkové oceli se stejným odporem

Jak jsem se zmínil o výrobním procesu tee, které všechny tlačily větev z potrubí, takže místo mezi větev a tělem je velmi snadné šílenství. Tepelná úprava a inspekce NDT jsou nezbytné pro odpaliště bez ohledu na velký průměr nebo malý průměr. Tepelné zpracování je za účelem odstranění stresu z odpaliště a NDT slouží ke kontrole trhliny. Obvykle se přizpůsobujeme inspekci magnetických částic, abychom testovali odpaliště, naše 4palcové rovnocenné tee přijaly 100% Inspekci magnetických částic a míra kvalifikace je 100%. Kontrola magnetických částic je druh velmi populární, levná kontrolní metoda a výkon je dobrý. Naše společnost dodala všem zákazníkům uhlíková ocelová tee vždy pro každou z nich Magnetická částicová inspekce.

inspection of tee.pngequal tee  (6).jpg