Jak přepravovat velké svarové příruby krku

- Sep 04, 2019-

Jak přepravovat velkou přírubu svarového krku?

Velké příruby svarového hrdla jsou příruby, které přesahují velikost stanovenou státními úřady. Obecně se odkazuje na dN2000 nebo větší velikost přírubového disku. Tyto výrobky jsou všechny svařované výrobky, žádné hedvábné přezky, výrobky hedvábné přezky se často používají ve specifikacích k DN15-DN100. Největší velikost tlakového standardu 0,25 MPa až 1,6 MPa v národním standardu Flange GB / T9119-2010 je DN2000. Největší z tlakových standardů 2,5 MPa je DN800. Výroba takových přírub umožňuje konstrukční straně poskytnout výkresy pro výrobu. Výrobní proces má tři druhy kování, válcování a šití. Velikost produktu je příliš velká, lze jej vyrobit pouze válcováním a prošíváním. Jeho výrobní oblast je většinou v oblasti průmyslové zóny Xinman v autonomní oblasti Mengcun Hui, Mengcun, provincie Hebei.

flange ring 04


U produktů ANSI Class 3000 z uhlíkové oceli se svařovanou přírubou s 3 a více metry je třeba při přepravě věnovat pozornost přepravě:
1. Omezená výška dálnice nebo viaduktu je 4,5 metru. Samotné příruby svarového hrdla mají průměr 3 metry, a pak samotný vozík má výšku asi 1,5 metru, neprochází.
2. Při vodorovné přepravě bude příruba 3M také překročit šířku jízdního pruhu, takže je problém, zda je přepravována svisle nebo vodorovně. Pokud problém s distribucí nebude řádně vyřešen, způsobí to určité potíže při přepravě.
3. Mimořádně velké příruby svarového krku by měly být dokončeny postupným výrobním procesem. Pak se spojí na staveništi.
4. Svařované příruby krku Balení v dřevěných bednách nebo opláštění páskami po nanesení rezistentního oleje závisí na situaci.