Jak správně testovat svařované příruba?

- Jul 10, 2018-

Jak správně testovat svařované příruba?

Jako správný testovací způsob příruby svařované obvykle bereme dva způsoby, jak ji zobrazte.
1. při kontrole vzhledu svařovací příruby, obvykle používáme pravé oko vidět vzhled svařovací příruby. Pro vzhled svařovací příruby, musíme opravit svařovací příruby tam, kde je něco v nepořádku.
2. používáme ultrazvukové zařízení provádět ultrazvukové svařování na svařovacích příruby. Jako ultrazvukové svařování svařovací příruby, je smysl pro ultrazvukové svařování přírubě, samotné. Tímto způsobem je možné zjistit, zda přírubové svaru je ze své podstaty kvalifikován.
Účelem svařování přírubové připojení je snadné demontovat.
Jako svařované příruba naše svařované příruby jsou obvykle vyměnitelné, když svařované příruby jsou propojeny. Pro demontáž svařované příruby jsou obzvláště výhodné.

How to test the welded flange correctly.jpg

Hlavní rysy svařované přírubové připojení jsou snadné rozebrání, vysokou pevnost a dobrou těsnící výkonnost. Při instalaci svařované příruby, dvě příruby musí být rovnoběžné, těsnící plocha příruba by neměl být poškozen a by měly být čištěny. Těsnění pro svařování příruby se vybírají podle předpisů pro design. Příruba závitová připojení (drátové připojení) příruby a svařované příruby. Nízkotlaké malého průměru drátu vázané příruby, vysokotlaké a nízkotlaké velké průměry jsou svařovaná příruby. Tloušťka příruby svařované různých tlaků a průměr a počet spojovacích šroubů se liší. V průmyslový plynovod, když je připojen svařovací příruby, uplatňování svařovací příruby tedy také velmi rozsáhlá.