Jak vyrobené příruby

- Mar 15, 2018-

Jak vyrobené příruby

Příruba je strategie pro připojení nebo připojení potrubí, ventily, čerpadla a další zařízení pro potrubní systém. Poskytuje také jednoduché čištění, kontrolu nebo úpravu. Příruba je obvykle přivařeny nebo závitové. Přírubové spoje jsou prováděny spojující dvě příruby s těsnění šroubů do podoby pečeť.
Příruba je falešný, nebo ho vyhodili ocelový kroužek slouží k připojit část potrubí nebo potrubí tlakové váhy, čerpadla nebo jiné základní příruby. Vrhla na přírubě a připojením k rámu potrubí svařováním nebo podproces.
Základní typ příruby je; Odložíme na slepé, svařované krk, vlákno, socket svařování, lap joint a clona. Provedení přírub odpovídá následující úrovně tlaku; 150 liber, 300 liber, 400 liber, 600 liber, 900 liber, 1500 liber a 2500 liber.
Ale jak se příruby?
Zpracování produkce příruby hlavně dělí na kování, odlévání, řezání a válcování.
Kované příruby obvykle mají nižší obsah uhlíku než příruba odlitku a neco snadno. Mají hladké proudnice, vnitřní tkáně uniformity a lepší mechanické vlastnosti než slévárenský příruby. Neexistují žádné vady, například pórů a trhlin v osazení přírub. Ve srovnání s přírubou lití, kované příruby vydrží vyšší Střižná síla a tahání silou. Nicméně, v případě použití nesprávné kování procesu, ale také způsobit velké zrn nerovné a ztuhnutí popraskání fenomén, což má za následek vyšší náklady, než příruba odlitku.  Naleznete v následující zpracování výrobní výkres příruby.

How to Made Flanges.jpg

Kontrolní příruby je velmi důležité, které přímo záruka, kvalita je dobrá z příruby že reklamujete out. Obecně naše příruby jsou přísně kontrolovány dle požadavků ISO a systém CE. Všechny kontrolní údaje každého řetězce jsou pečlivě zaznamenávány.  Takže nás je jen výběr bezpečnost.

How to Made Flanges 1.jpg