Jak zajistit kvalitu ohybu trubek o 30 stupňů

- Mar 28, 2018-

Jak zajistit kvalitu ohybu potrubí o 30 stupních

Jsme výrobce v Číně, která je především vývoz všech druhů potrubí a přírub. Dnes mluvíme o tom, jak zajistit kvalitu 30 stupňového ohýbání trubky, což je nejvíce zájem klientů. Chcete-li tento výrobek koupit, přečtěte si tento text, který vám hodně pomůže.

30 degree pipe bend.png

Hlavní příčiny poklesu kvality ohybu potrubí o 30 stupňů a způsobu pozornosti:

1. Při ohýbání ohybu trubky o 30 stupňů je potrubí pod vnější silou, kde je boční stěna vrstvy pod tlakem a ztenčováním, vnitřním tlakovým působením a zesílením, změna průřezu potrubí spoje. je snadné způsobit pokles teploty ohybu potrubí o 30 stupňů, takže máme k dispozici různé úrovně tlaku v hodnotě RX a zřetelné množství ředění je určeno k ovládání hodnoty RX a SX tak, aby zajistit kvalitu.
2. Přední část byla řečeno, proces ohýbání ohybových trubek o 30 stupních, materiál mimo stranu tažného zařízení, poloha vnitřního tlaku neutrální osy se liší od způsobu ohýbání, při horním ohybu (kompresní ohýbání) neutrální osa je asi 1/3 od vnější stěny, při ohýbání (ohyb), neutrální os ve vnější stěně 2 / 3. Takže je vhodné ohýbat tenkostěnnou trubku a použít metodu ohýbání .
3. Přesnost pneumatiky Bend je také jedním z faktorů, které ovlivňují kvalitu ohybu potrubí o 30 stupních. Jsme v oblasti výroby ohybových pneumatik, kromě velikosti požadavků na ovládání v určitém tolerančním rozsahu, ale také vyžadujeme, aby uživatel při použití průměru ohybové trubky zvolil odpovídající pneumatiky pro ohýbání.
4. Vlastnosti ohybu a povrchová koroze trubky mohou také ovlivnit kvalitu trubky. Při stavbě in situ, operátoři také potřebují porozumět zpracování materiálů potrubí, vlastností zpracování a podmínkách koroze na povrchu, aby se učinily výrobní úsudky.
5.Provnejte hodnotu R. (Průměr poloměru ohybu / průměru trubky) pro uživatele při výběru průměru trubky a tloušťky vztahu mezi vztahem. Odrážejí relativní poloměr ohybu vzhledem k tloušťce stěny kvality ohybové trubky podle přijatelnosti specifikací pro zpracování trubek: Trubice ocelového ohybu za studena, střední a nízký tlak 4D, vysoký tlak 5D. Zvláštní okolnosti mohou být dohodnuty zvlášť.

30 degree pipe bend03.png