Jak vybrat nerezovou trubku Rozměry příruby SO

- Dec 18, 2017-



Poskytování vysoce kvalitních nerezových trubek SO přírubou je to, co jsme vždy požadovali. Trubka z ušlechtilé oceli Rozsah rozměrů příruby SO je DN10-DN600.

stainless steel pipe SO flange dimension.pngstainless steel pipe SO flange dimension02.png

Ve světě má rozměr přírubové trubky z nerezavějící oceli ještě jednotný standard, přičemž každá referenční norma pro jednotlivé země je odlišná, přirozenému výrobnímu produktu chybí srovnatelnost. Některé rozměry přírub trubky z nerezavějící oceli mohou být navrženy bez ohledu na jakékoli průmyslové standardy, ale musíme zvážit určité standardy. Celková velikost přírubové sestavy může například určit, kolik šroubů je třeba. Navíc jeden faktor, který je třeba vzít v úvahu při výběru správného rozměru přírub trubky z nerezové oceli, je přírubový spoj, který zahrnuje hmotnost nebo tlak příslušného připojení. Například při výběru příruby parní trubky je třeba maximalizovat upínací tlak spojení. Můžeme zvýšit počet šroubů, abychom zvýšili jeho stabilitu a robustnost. Vzhledem k tomu, že vzdálenost mezi šrouby, pokud je příliš daleko od sebe, se zvýší riziko úniku.

stainless steel pipe SO flange dimension applicaition02.pngstainless steel pipe SO flange dimension application.png

Možná mnozí uživatelé stále nevědí, jak má být zvolena rozteč přírub trubky z nerezavějící oceli, je to jedno. Můžete nás kontaktovat přímo, abychom porozuměli velikosti okrajů. Ve skutečnosti většina velikostí použitých v přírubách a přírubových systémech byla identifikována výrobci.