Jak svařujeme přírubovou přírubu s trubkami?

- Jan 23, 2018-

Jak svařujeme přírubovou přírubu s trubkami?

Jak svařujeme přírubovou svařovací přírubu s trubkami? Přírubová svorka se obvykle vloží do příruby svařování potrubí, při svařování se používá svařování na tupo, potrubí a dokovací plocha bude svařena, svařované spoje nemohou být provedená radiografická kontrola, může být provedeno tupé svařování, takže při vysokých požadavcích na detekci svarových spojů se doporučuje příruba pro tupé svařování. Obecné požadavky na svařování jsou vyšší než požadavky na svařování soklu a kvalita svařování je lepší, ale detekce také přísnější. Svařování musí provádět radiografické prohlídky, svařování zásuvkou stačí udělat magnetický prášek nebo penetrační zkoušky (jako uhlíková ocel dělat magnetický prášek, nerezová ocel pro infiltraci).
201801111733215650662.jpg

Není-li tok kapaliny v potrubí vysoký, doporučuje se použít svařovací objímku vhodnou pro detekci, svařovací spojky se používají hlavně pro ventily a potrubí, potrubní armatury a svařování potrubí. Obecná tloušťka stěny potrubí je tenčí, náchylná ke špatné straně a ablace, obtížná pro svařování, vhodnější pro svařování hrdlem. Kromě toho ústa svařovacího hrdla má úlohu vyztužení, takže se často používá pod vysokým tlakem. Ale svařovací objímka má také nevýhody, jedná se o postavení svařovacího postavení není dobré, není snadné svařovat úplně, potrubní systém zanechá mezeru, Proto potrubní systém používaný pro štěrbinové korozně citlivé médium a potrubní systém s vysokými požadavky na čistotu nejsou vhodné pro svařování soklu. Kromě toho je velmi vysoká tlaková trubka, tloušťka stěny potrubí je také velmi velký, lze použít svařovat spojení, aby se zabránilo svařování soketů, pokud je to možné. Stručně řečeno, svařování soklu tvořil svařovací kout a tupé svařování tvořilo tupý svar. Z hlediska pevnosti svařování je namáhání při tahu lepší než svařování svařováním, a proto při vysokém tlaku by měly být příležitostné a špatné příležitosti použity ve formě svařovacího, svařovacího a svařovacího svařování, detaily pls Viz "hg20605-97"

  1. Zvolte správný přírubový materiál pro potrubní materiál, například potrubí z nerezové oceli samozřejmě není dovoleno zvolit přírubu, jako je uhlíková ocel;

  2. Podle jmenovitého průměru (DN) potrubí a jmenovitého tlaku (PN) potrubí v celém potrubním systému jsou standardní systém a evropský standardní systém v zásadě používány v mezinárodních potrubních přírubách.

  3. Podle konkrétních provozních podmínek pro výběr struktury příruby: jako je plochá příruba svařovacího krku, příruba klínového kloubu, tvar těsnicí plochy má RF, MFM, jazyk a tak dále.

  4. U nestandardních dílů je nutné navrhnout a vyrobit přírubu podle standardního postupu.