Hot-Roll ocelové potrubí

- Mar 20, 2018-

Hot-Roll ocelové potrubí

Válcované ocelové trubky se dělí na obecné ocelových trubek, nízko - a středotlaké kotle ocelové potrubí, vysokotlaké kotle ocelové potrubí, legované oceli, nerezové trubky, potrubí krakování ropy, geologických ocelové trubky a jiné ocelové trubky.
Válcované ocelové trubky: válcování za tepla je vzhledem k válcování za studena. Válcování za studena je postupné prováděné pod teplotu rekrystalizace a válcování za tepla je válcování provádí při teplotě nad teplotu rekrystalizace.

Hot-Roll Steel Pipe.jpg

Výhoda horké válcované ocelové trubky:
Válcované za tepla mohou zničit strukturu Odlévání ingotů a zpřesnění zrna oceli. A odstranění vady mikrostruktury, tak, že ocelová konstrukce je husté a jsou lepší mechanické vlastnosti. Toto zlepšení se odráží především ve směru válcování, tak, že již není ocel izotropní; do jisté míry bubliny, praskliny a uvolnění během lití lze také svařovat za vysoké teploty a tlaku.

Beijing Metleader potrubí Technology Inc. především dodat bezešvé ocel neřezavějící s různými standardy, aby splnily požadavky projektu rychle a spolehlivě. Nezáleží na tom jaký průmysl v Metleader potrubí může poskytnout materiály, které potřebujete, včetně ASTM, ASME, API, UNS, SB, DIN a JIS. S více než 35 let komplexní zkušenosti, znalosti rozsáhlého průmyslu, konkurenční cena, možnost pořízení zboží a rychlé dodání je obtížné najít, pomůžeme vám dokončit projekt včas av rámci rozpočtu.

Hot-Roll Steel Pipe 1.jpg

Naše horké prodej produktu ASTM A106 ocelové potrubí lze vyrábět horké válcované, zpracování průměr nad 2 palce. Velikost menší než 2 palce je obvykle vyrábějí ve formě tažených za studena. Nedávno jsme dovezli jeden list z uhlíkové oceli horké válcované trubky s velkým množstvím do Jižní Afriky, kvalita je dobrá a potvrzené zákazníkem.