Potrubní armatury s pozinkovanými trubkami za tepla

- Jul 30, 2018-

Zásuvná armatura s pozinkovanými trubkami za tepla

Potrubní armatury pro galvanizované potrubí za horka, potrubí pozinkované, galvanizované koleno, galvanizovaná trubka, pozinkovaná příruba, pozinkovaná trubka, pozinkovaná trubka. Vzniká komplexní fyzikální a chemická reakce mezi matricí trubek a roztaveným plátováním, které tvoří těsnou vrstvu zinko-železné slitiny s konstrukcí odolnou proti korozi. Slitina ze slitiny je integrována s čistou zinkovou vrstvou a matricí pro potrubní armaturu.

Hot-Dip galvanized pipe fittings02.jpg

Pozinkovaný proces potrubí
Galvanické zinkování: nízké náklady na galvanické pokovování zinku, povrch není příliš hladký, vlastní odolnost proti korozi specifické žáruvzdorné trubky hodně rozdíl.
Žárové zinkování: Zinkování za tepla se také nazývá zinkováním za tepla a zinkováním za tepla: je to účinná kovová antikorozní metoda, která se používá hlavně v různých odvětvích kovových konstrukčních zařízení. je hrdina po ocel ponořený v 500 ℃ roztaveného zinku, tak že povrch ocelových členů drží na zinkovou vrstvu, čímž hraje antikorozní účel. Hlavní výrobní tok žárově pozinkované trubky je: Odmaštění → oplachování → moření → čištění → pomocné nátěrové nátěrové hmoty → sušení teplým vzduchem → zinkování za tepla → uvnitř a ven z foukání → chlazení → pasivace a oplachování. Hlavním účelem galvanizace je zvýšit odolnost trubky proti korozi.

Hot-Dip galvanized pipe fittings.jpg

Výhody galvanizování za tepla:
1. Nízké náklady na likvidaci: Náklady na zinkování za tepla proti korozi jsou nižší než náklady na jiný nátěr.
2. Vytrvalost: V předměstském prostředí může být standardní žárově pozinkovaná tloušťka rzi udržována po dobu více než 50 let bez náplasti; v městské oblasti nebo v pobřežních oblastech může být standardní žárově pozinkovaná vrstva odolná proti korozi zachována po dobu 20 let bez opravy.
3. Dobrá spolehlivost: Pozinkovaná vrstva a ocel mezi metalurgickým kontaktem se stávají součástí ocelového vzhledu, takže odolnost nátěru je spolehlivější.
4. Tolerance nátěru: Pozinkovaná vrstva představuje mimořádné metalurgické uspořádání, toto uspořádání může odolat dodávce a mechanickému poškození.
5. Plná ochrana: Každá z pokovených kusů může být pokovena zinkem, dokonce i v depresi, ostrými rohy a skrytými místy mohou být všechny chráněny.
6. Ušetřete čas a úsilí: pozinkování je výhodnější než jiné způsoby konstrukce nátěru a můžete se vyhnout zařízením na místě po potřebném čase ke kartáčování.
7. Nízké náklady na předem: Za normálních okolností, náklady na žáruvzdorný zinek, než použít jiný ochranný povlak na nižší, důvod je velmi jednoduchý, jiný ochranný povlak, jako je písková barva, je práce-hustý proces, naopak, za tepla galvanizační proces pro vysokou mechanizaci, těsně řízenou výrobní výstavbu.
Použití žárově pozinkovaných trubkových armatur
Hot-dip galvanizované výrobky v průmyslu (jako jsou chemická zařízení, zpracování ropy, průzkum oceánů, kovová struktura, přenos energie, stavba lodí, atd., Zemědělství (např .: sprinkler zavlažování, topení) přenos, drátěné obložení, lešení, skříň apod.), mosty, doprava atd. V posledních letech se široce využívá, jelikož žárově pozinkované výrobky mají dobrý vzhled, odolnost proti korozi a tak dále. a rozsáhlejší.