Vysokotlaké armatura z ocelových trubek

- Apr 17, 2018-

Vysokotlaké armatury z ocelových trubek

Naše společnost dodává vysoce kvalitní vysokotlaké armatury z ocelových trubek, vysokotlaké přírubové trubky a trubky. Vysokotlaké armatury z ocelových trubek jsou široce používány v průmyslových potrubích, protože jsou snadno instalovatelné, ale mohou odolat většímu tlaku.

High pressure steel pipe fittings.jpg

Materiál vysokotlakých armatur ocelového potrubí
Obvykle vysoce kvalitní litá ocel, uhlíková ocel, nerezová ocel nebo legovaná ocel může vyrábět vysokotlaké potrubí v různých vysokotlakých potrubích, které odolávají vysokému tlaku a odolávají korozi potrubní tekutiny.

Charakteristika vysokotlakých armatur ocelového potrubí
Vysokotlaké lokty mají nejen dobrou kompresní kapacitu, v různých potrubních systémech je třeba mít i jiné vynikající vlastnosti. Například v betonovém dopravním potrubí vysokotlaká trubka v dopravním potrubí kalu nejenže odolává vysokému tlaku potrubí, ale má také dobrou odolnost proti otěru. A v dopravním potrubí chemického surového materiálu vysokotlakého kolena, kromě vysokého tlaku potrubí, ale také má vynikající odolnost proti korozi a kyselé alkalické schopnosti.

High pressure steel pipe fittings 02.jpg

Nejvýznamnějšími rizikovými faktory pro vysokotlaké potrubní potrubí a vysokotlaké armatury z ocelových trubek jsou přehřátí, přetlak, koroze, otěru a vibrace. Nadměrná teplota a přetlak potrubí souvisí s provozní chybou nebo nadměrným přetížením reakční nádoby, korozní a oděru souvisí s obsahem korozivních látek nebo nečistot a rychlostí proudění v provozním médiu. Vibrační a rotační mechanická dynamická rovnováha je špatná nebo návrh základů neodpovídá ustanovením, ale čím je větší je průtok tekutiny v potrubí je vysoký, obrat je příliš mnoho, úsek náhlé změny a tak dále tvoří pulzace proudění excitační síly. Koroze a opotřebení postupně oslabují pevnost konstrukce potrubí a potrubí, vibrace snadno povedou k uvolněnému úniku a únavové fraktuře potrubních spojů. Dokonce i malé potrubí, úniky nebo praskliny potrubí nebo ventilu způsobí vážnější katastrofy, jako je požár, exploze nebo otravy. Již řadu let se ukázalo, že frekvence a škodlivost nehody s vysokotlakým potrubím nejsou o nic menší než u tlakových nádob.