Pozinkovaný redukční čep

- Apr 20, 2018-

Pozinkovaný redukční čep

Jsme továrna, která exportuje pozinkovaný redukční odpal do země. To, na čem vždy trváme, je stabilní kvalita. Od materiálu po hotové výrobky je náš proces striktně vyráběn podle požadavků ISO a CE.
Galvanizovaný redukční odpal pro úpravu pozinkovaného potrubí, pozinkovaný redukční odpal, včetně pozinkovaného kolena, pozinkovaná trubka, pozinkovaná příruba, pozinkovaná trubka, pozinkovaná trubička. Pozinkovaný pozinkovaný nátěr je tlustý, s rovnoměrným povlakem, silnou přilnavostí, dlouhou životností a dalšími výhodami. Vzniká komplexní fyzikální a chemická reakce mezi matricí trubek a roztaveným roztokem pro pokovování, které tvoří těsnou vrstvu zinko-železné slitiny s konstrukcí odolnou proti korozi. Slitinová vrstva je integrována s čistou zinkovou vrstvou a maticí pro montáž do potrubí.

Galvanized Reducing Tee

Pozinkované redukční odpaliště se používají hlavně pro dopravu plynů, topení a dalších projektů potrubí, jestliže potrubí musí být zinkováno antikorozní úpravou, odpovídající přípojné potrubí bude také galvanizováno. Proto je jeho odolnost proti korozi silná. Náklady na elektrolytické pokovování zinku je nízká, povrch není příliš hladký, vlastní odolnost proti korozi specifické žáruvzdorné trubky hodně rozdíl. Hlavním účelem galvanizace je zvýšit odolnost trubky proti korozi.

Galvanized Reducing pipe fitting test.jpg

Hlavní výrobní proud žáruvzdorného redukčního pásku za tepla:
Odmašťování → oplachování → moření → čištění → pomocná nátěrová hmota → sušení teplým vzduchem → zinkování ponorem → vysouvání uvnitř a venku → chlazení → pasivace a oplachování.
Metody pro kontrolu galvanického redukčního odpaliště:
1. Při pohledu na tloušťku, tloušťka stěny rovnoměrně dosáhla standardní tloušťky, tloušťka stěny je menší než požadovaná tloušťka stěny 0,875.
2. Velikost konstrukce, velikost národních standardních požadavků.
3. Vzhled hladké, bez otřepů, pozinkované dokonce krásné.