Kování ocelové potrubí Tee

- Mar 09, 2018-

Kování ocelové potrubí Tee

Je to nové zboží, které zákazník z Thajska je spokojen s produktem kování ocelové potrubí tee, který byl exportován před Číně lunární nový rok, včetně vysoce kvalitní, silný obal výrobku a času dodání.
Jako výrobce a vývozce jsme velmi rád tuto zprávu. Toto pořadí, můžeme pouze vidět, ale je to příliš napjaté a příliš vzrušující. Naše Datum dovolené je 15 do února 21, datum objednávky je únor 9th a doba dodání je únor 23. Se shoduje s datem dodání výrobní cyklus, a všichni pracovníci jsou na dovolené v tomto okamžiku. Pro naše zákazníky, staré musíme udělat vše splnit, aby nedošlo k ovlivnit prodej zákazníka a použít.

Hot Sell Carbon Steel A234 Wpb Tee.jpg

Naštěstí zboží je konvenční velikosti a materiálu, kování ocelové trubky. Máme část zásob, stačí malování, groove a balení na něm. Další část, jsme kontaktovali naši nejlepší OEM, nařídil dávku. Hlavní, velmi díky našim pracovníkům vzdát rodinné setkání Jarní Festival, přesčas k dokončení objednávky. To je naše společnost veškerý personál servisu ztělesnění ducha zákazníka.
Proto, Vážení zákazníci, pokud máte potřeby nákupu, můžete si zajištěnou kontaktujte nás, poskytneme vám s výrobky nejvyšší kvality, nejlepší kvalitní služby, nejkratší čas dodání a optimální ochranu.