Kovaná uhlíková ocel Socket příruba

- Feb 27, 2018-

Kovaná uhlíková ocel socket příruba

Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je profesionální dodavatel kované uhlíkové oceli socket příruba, naše továrna má vysoké ekonomické a technické síly, se skupinou profesionálních techniků a technických pracovníků, dobře vybavené produkce příruby , perfektní vybavení pro testování, náš závod produkovat americký standardní přírubou, ruské standardní přírubou, německý standardní přírubou, British Standard příruby, vývozní příruby, uhlíkové oceli příruby, kované příruby, socket příruba, Velká příruba, přírubový a další produkty. Produkty jsou hluboce chválen zákazníků doma i v zahraničí.
Naše společnost vyvinula řadu příruby potrubí výrobků prodávaných po celé zemi, mnohokrát vyvezeny do Evropy a USA, Blízký východ a jihovýchodní asijské země a regiony. Pro plyn, teplo, jaderná energie, elektřina, ropné, chemické, farmaceutické, aerospace, vojenské požár, metalurgie, stavba lodí, městské výstavby, instalatérské a ekologické ochrany průmyslu poskytovat kvalitní služby. byla vybrána jako desetinnou čárkou, které vyžadují spolupráci organizace.

Forged carbon steel socket flange.jpg

Nyní naše společnost začali naši normální práci po čínský Nový rok, Vítáme všechny klienty a přátele kontaktovat s námi pro všechny dotazy ohledněuhlíkové oceli Slip na přírubya nerezové příruby, budete spokojeni, jak pro naše produkty a služby.