Kované uhlíkové ocelové vzpřímené příčníky

- Jun 01, 2018-

Kované ocelové ocelové zdvižené čelní příruby

Vyrábíme kované ocelové vyvýšené čelní příruby po dobu téměř 37 let. Tento typ příruby je nejoblíbenější přírubou. Vyrábíme také jiné typy, jako např. Přírubu svařovacího krku, plochou přírubu, kroužkovou přírubu, přírubu objímky, závitovou přírubu a slepou přírubu.

Raised face slip on flange.jpg

Rozdíl mezi kované protiskluzové příruby a přírubou svařovacího krku:
1.Svařovací forma je odlišná: svařovací švy nemohou být radiografickou prohlídkou a svařováním svaru. Svařovaný svarový svar příruby a trubky s tupým svařováním je svarový svar a svarový svar na tupo svařovací přírubě a trubka je prstencovým svarem a tupý svar je dva svarové svary a svar je prstencový švů. Rozdíl mezi plochou přírubou a kovanými uhlíkovými oky zvýšenými čelními příklepovými přírubami spočívá v tom, že kované protlačované příruby z uhlíkové oceli jsou více než jedno místo v oblasti svařování potrubí než plochá příruba. Bez ploché svařovací příruby ploché, bez příruby konvexní plošiny je také úhel svaru.
Svazek s přírubou a tryskou pro svařovací hrdlo je švu typu B a svařovaný švový kloub s vyvýšenými čelními skluzem a přípojkou trysky je typ švu typu C, který není shodný s nedestruktivními zkouškami po svařování.

slip on flange.jpg

2. Menovitý tlak je odlišný: s kované uhlíkové oceli vyvýšené čelní skluzové příruby nazývané tlak: 0,6 --- 4,0 MPa a s přírubou svařovacího hrdla nazývané tlak: 1 - 25mpa, samozřejmě s plochým krkem svařovací příruba nižšího tlaku.
3.Různé způsoby připojení: s kované ocelovou zdviženou čelní přírubou a přírubou pro svařovací hrdlo je největší rozdíl ve struktuře přijímače a přírubové spojení, přičemž plochá svařovací příruba je obvykle převzata a úhel příruby a s přírubou pro svařování na krku je příruba a dýza.
Kované protiskluzové příruby z uhlíkové oceli mohou být spojeny pouze s potrubím, avšak nikoli přímo se svařenými částmi potrubí, svařovací příruba může být obecně se všemi svařovanými částmi potrubí (včetně kolena, odpružení, redukcí apod.) Přímo připojených , samozřejmě včetně potrubí.

slip on flange02.jpg

Tuhost příruby svařovacího hrdla je větší než tuhost svařované příruby s hrdlem a síla svařování je vysoká a není snadné proniknout. Přírubová svařovaná příruba a přírubová svařovaná příruba nemohou být náhodně vyměněny z hlediska výrobního úhlu s plochou svarovou přírubou (tak sklouzávána zkratkou) uvnitř velkými, znamená nízkou hmotnost, nízkou cenu, jiný jmenovitý průměr více než 250mm hrdlo svařovací hrdlo Příruba (WN je zkratka svařovacího krku) k detekci, takže příruba nemusí být testována, takže náklady jsou poměrně nízké.