Kované trubkové armatury z uhlíkové oceli

- Jun 19, 2018-

Trubková tvarovka z uhlíkové oceli

Vítejte u spolehlivého dodavatele kování z kované oceli, která slouží severní Americe od roku 1977, produkty Quality Pipe. Níže najdete kompletní řadu potrubí ASTM A-105 pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Kvalita přináší nejvyšší hodnotu a oceňuje příležitost sloužit vám s následujícími druhy kovaných tvarovek z ocelových trubek

Forged carbon steel pipe fittings 2.jpg

A234 WPB MILD ocel / uhlíkové oceli potrubí, VÝROBCE FLANGs, vývozce v Číně
Společnost Reliable Pipes and Tubes Ltd. je rostoucí výrobní firma v oblasti uhlíkových ocelových přírub, kování z uhlíkové oceli a kování z nízkoteplotní uhlíkové oceli a přírub. Naše bohaté technické zkušenosti a organizované výrobní postupy nám pomohly stát se jedním z nejdůvěryhodnějších dodavatelů uhlíkových ocelových armatur a přírub k velkým loděnicím, výrobním závodům, chemickým závodům, ropným rafinériím, výrobcům strojů, textilním a fluidním dopravním společnostem.
Obecně platí, že potrubní tvarovky a příruby z uhlíkové oceli jsou obecně používány pro aplikace, které nevyžadují materiály s vyšší odolností proti korozi, jako jsou nerezová ocel a niklové slitiny. Výrobky z uhlíkové oceli korodují a snadno se zhrdzaví, pokud jsou vystaveny vodě.