DIN svaru krková příruba

- Feb 27, 2018-

DIN svaru krková příruba

DIN-německý institut pro normalizaci je soukromá organizace, která poskytuje standardizované služby v Německu. DIN představuje německého národního zájmu v Evropě i ve světě. DIN EN 2527,25,2630,26. Řada norem pokrývají tlaku - teplotní stupně, materiál, rozměry, tolerance, kapalné nebo plynné - tekutina potrubí značky.
Beijing Metleader potrubí Technology Co., LTD. byla založena před 35 lety, je uspokojit rostoucí poptávku všech kvalitách materiálu z uhlíkové oceli DIN svaru hrdla příruby, zaslepovací příruba, Závitové příruby, volné nebo přeplátovaného spoje přírubové. Výroba a export příruby podle národní a mezinárodní standardy kvality a výrobní základny, se podle mezinárodní technickou úroveň vybavení.
Nedávno jsme exportovat vysoce kvalitní DIN 2635 PN40 svaru příruby do italštiny. Materiál těchto přírub je P245 GH, tlak je PN40. A kvalita byla prohlédnuta třetí stranou BV, zákazník je velice spokojen, za to.

WN flanges.jpgWN flange.jpg

Balení DIN svaru krková příruba je obecně překližkovou kastli nebo paleta. Pokud zákazník má zvláštní žádosti, lze dodáváme také podle ní.

flange packaging plywood case.jpgflange packaging plywood pallet.jpg