Různé tváře složenky na přírubu

- Mar 26, 2018-

Různé tváře složenky na přírubu

Jsme výrobce 36 let všech typů přírub, které vyvážejí produkty příruby a pokládání potrubí od roku 2008. Zvýšená složenka na přírubě je velmi horké prodej výrobku letos. V naší společnosti stabilní kvalitu výrobků je nejdůležitější věc, takže můžete nám důvěřovat a prosím, neváhejte a kontaktujte nás.

Raised face slip on flange .jpg

Existuje mnoho Přírubová těsnění typu obličeje, které se běžně používají tvář jsou plochá tvář/FF, zvýšená / RF, mužský a ženský obličej/MFM, drážkové/TG.

Different faces of slip on flange.jpg

RF
Struktura zvýšená skluzu na přírubě je jednoduché, je vhodné do procesu a snadno antikorozní nátěr. Kvůli této zvýšené tvář skluzu na příruby a těsnění kontaktní plocha je větší, například nesprávné předpětí, těsnění snadné být extrudovaný těsnící plochy, také není snadné stisknout těsný, těsnící výkon je nízký. Vhodné pro příležitosti s nízkým tlakem, obecně používají pod tlakem Pn≤2.5mpa.


MFM
MFM má dvě spojovací příruby, ten je konvexní, ten druhý je konkávní. Mnohem obtížnější než letadlo příruby na proces, ale instalace je snazší a může zabránit těsnění extrudované těsnění, těsnící výkon je lepší než rovná těsnící plocha.


TG
Příruba těsnící plochy povrchu perem a drážkou je vyroben z tvář čepy a groove tvář a těsnící plochy je užší. Z důvodu blokování povrchu aplikace groove, těsnění nebude extrudovaný a lisované a méně podléhají erozi a korozní média. Instalace je jednoduchá na střední, těsnění je jednotné, zapečetěné a spolehlivé. Použitelné pro hořlavé, výbušné a toxická média příležitosti. To je obtížné nahradit, protože úzké těsnění.