Definice a aplikace reduktoru uhlíkové oceli

- Jan 02, 2018-


Definice a aplikace reduktoru uhlíkové oceli

Reduktor uhlíkové oceli, jak název naznačuje, že použitý materiál je uhlíková ocel, hlavní zástupci mají 20 #, Q235, Q345, 16Mn a tak dále. Spojení mezi dvěma různými průměry trubek. Podle odlišného tvaru, děleného na koncentrický reduktor z uhlíkové oceli a excentrický reduktor z uhlíkové oceli. Koncentrická velmi dobře pochopitelná, oba konce trubky mají stejný centrální bod a ve stejné řadě, druhá je excentrická redukce. Hlavní standardy implementace: chemické oddělení (HG / T5010-1958, HG / T20592-2009 Standard strojního oddělení (jb / t81-1959, jb / t74-1994) Standardy petrochemického oddělení (sh3406-1996) národní normy (gb / t9112 -2000)

Definition and application of carbon steel reducer.jpg
Použití reduktoru uhlíkové oceli pro hlavní použití:
1.Zásobník uhlíkové oceli lze aplikovat na chemické, ropné, metalurgické, lehké průmyslové, elektrotechnické, vodoinstalační, potravinářské, lékařské, vláknové, inkoustové a jiné průmyslové odvětví řízení vody, plynu, páry, ropy a korozních látek.
2.Systémové ventily, armatury pro tekuté trubky, speciální zařízení pro průmyslové vybavení a podpůrná zařízení pro stroje mohou být použity v mléčných výrobcích, léčivech, pivu, nápojích, jedlých olejích a jiných průmyslových odvětvích, aby splnili své odborné požadavky.
3. Podle různých standardních výrobních systémů systému může být vhodný pro odpovídající zařízení standardní systém, a podle požadavků uživatele, výroba nestandardních produktů, vhodných pro zvláštní účely.

Pokud potřebujete Concentric Reducer pro trubky z uhlíkové oceli , můžete nás kontaktovat.