Indický klient prohlédne naše trubky z uhlíkové oceli v naší továrně

- Oct 17, 2018-

Indický zákazník prohlédne naše armatury z uhlíkových ocelí v naší továrně


Jeden z našich spolupracujících klientů z Indie přišel do naší továrny k prohlídce našich potrubí z uhlíkové oceli na počátku října. Tento klient je předním dovozcem a nejsilnějším na indickém místním trhu a telefonovali s ním telefonicky v srpnu. Než jsme dokončili výrobu, informovali o tom naše klienty a připravili se na svůj plán, aby navštívili naši továrnu a prohlédli si náklad.
Zvedli jsme je a šli přímo do naší továrny. Poté, co jsme dostali naši továrnu, požádali nejprve o prohlídku nákladu a pak navštivte naši továrnu.

Indian client inspect our carbon steel pipe fittings in our factory Průběh inspekce má dvě části, první část je vizuální kontrola, která zahrnuje vnější průměr, tloušťku stěny, vzhled apod. Druhou částí je inspekce NDT, která je velmi důležitá pro kvalitu. Je třeba zkontrolovat, zda jsou v potrubích svařovaných uhlíkových ocelí vadné jakékoliv vady, jako jsou začlenění strusek, póry a trhliny. Po kontrole se klienti projevili spokojeným úsměvem a vyjádřili si, že chtějí udržovat dlouhou a stabilní obchodní vztah s naší společností. Doprovázeli jsme naše zákazníky navštívit naši továrnu, naši dílnu, CNC dílnu, balicí dílnu, dílnu pro suroviny a skladu hotových výrobků. Během návštěvního postupu náš technik doprovázel a vysvětlil každý proces, klienti projevili velký zájem o CNC workshop. Konečně nám řekli, že po odeslání objednávky nám dali velkou objednávku.
Návštěva v továrně dokončena, připravujeme dodávku našich potrubí z uhlíkové oceli. Doufám, že další návštěvníci navštíví naši továrnu!