Čína Socket Weld příruba Export do Egypta

- May 17, 2018-

Čína Socket Weld příruba Export do Egypta

Od prvního exportu svařovací příruby do Čína v roce 2001 jsme zkoumali Egyptský trh. Takže teď máme několik Egyptských velkých odběratelů. Jako profesionální výrobce v Číně trváme na výrobě přírub více než 36 let.

China Socket Weld Flange Export to Egypt.jpg

Přírubová příruba se označuje jako (příruba SW), základní tvar přírubových obrub a plochá svařovací příruba, to znamená, že otvor v přírubě otevřel část otvoru, trubku zasunutou do otvoru ve svaru, zadní strana příruby svařování kruhu svarů, kvůli objímce objímky a mezery mezi, snadno vytvořit koroze, pokud vnitřní znova svařil švu se může vyhnout této korozi. Únosnost obvodové příruby svařované na obou stranách je 5% a statická pevnost je stejná jako u ploché svařovací příruby. Při použití této přírubové příruby musí být vnitřní průměr trubky stejný jako průměr trubky. Přírubová příruba je vhodná pouze pro trubky o jmenovitém průměru 150 nebo méně.

China Socket Weld Flange Export to Egypt 1.jpg

Přírubová svorka třídy 150 Dodávána do přístavu Alexandra v Egyptě. Alexandrie (také přeložená jako Alexandrie) je přístav v Egyptě na pobřeží Středozemního moře a nejdůležitějším Egyptským přístavním místem, druhým největším městem Egypta a hlavním městem provincie Alexandrie.