Uhlíková ocel Socket Weld Elbow

- Jan 22, 2019-

Svařovací koleno z uhlíkové oceli

Svařovací koleno s objímkou je druh kované objímkové trubkové tvarovky.
Klasifikace svarového loktu:
Podle surovin je možné jej rozdělit na uhlíkový ocelový nátrubek a nerezový nátrubkový oblouk; Podle úhlu lze jej rozdělit na 45 Deg svarové koleno a 90 Deg svarové koleno; Podle úrovně tlaku může být rozdělena na 3000LB, 6000LB, 9000LB nebo SCH80, SCH160, XXS.
Způsob výroby nátrubku z svařované uhlíkové oceli:
To znamená vybrat vysoce kvalitní stříhání polotovarů, zahřívání, tváření a chlazení po kování. Proces kování je volné kování, zápustkové kování a kování fólií. V době výroby se vybírají různé způsoby kování podle kvality výkovků a počtu výrobních šarží. Produktivita volného kování je nízká, přídavek na obrábění je velký, ale nástroj je jednoduchý a všestrannost je velká, takže se široce používá pro kování jednoho kusu a malou dávku výkovků s jednoduchým tvarem. Zařízení pro volné kování zahrnuje vzduchové kladivo, parní vzduchové kladivo a hydraulický lis, které jsou vhodné pro výrobu malých, středních a velkých výkovků. Kovací zápustka má vysokou produktivitu, jednoduché ovládání a snadnou mechanizaci a automatizaci.

carbon steel socket weld elbow Použití loketního svarového loktu:
Používá se zejména v odvětvích a oborech, jako jsou petrochemie, medicína a zdraví, elektrická energie, letecký a kosmický průmysl, armáda, oheň, hutnictví, stavba lodí, plyn, jaderná energie a ochrana životního prostředí, které jsou vystaveny vysokému tlaku a přesnosti.