Uhlíkové oceli potrubní tvarovky

- Jun 11, 2018-

Uhlíkové oceli potrubní tvarovky

Jako jeden z uhlíkové ocelové potrubní tvarovky dodavatelé, Metleader Inc je profesionální výrobce a vývozce více než 36 let. Uhlíkové oceli potrubních tvarovek je součást, která připojuje potrubí k jinému potrubí.

Carbon steel pipe fittings  

Podle připojení metodu lze rozdělit do zásuvky typ potrubní tvarovky, závitové fitinky, přivařovací potrubní tvarovky, příruby potrubní tvarovky a svařované trubky pět kategorií. Je vyroben ze stejného materiálu jako potrubí. Koleno příruba, tee, kříž a reduktorem. Místo, kde loket slouží pro kanál obrat; součástí příruby pro připojení potrubí do kanálu, který je připojen na konec trubky, a tee se používá, kde jsou shromážděna tři trubky; Čtyři pass trubice je, kde jsou shromážděna čtyři kanály; průměr potrubí je spojena s dvěma potrubní tvarovky angličtina (tvarovka) je obecné označení částí, které jsou připojeny, řízené, změnil, odkloněna, zapečetěné a podporované v potrubním systému. Ocelové tvarovky jsou tlaku armatur. Dle různých zpracovatelských technologií, rozdělené do čtyř kategorií to znamená, svařované tvarovky (Existují dva typy svaru a žádné svaru), soketu svařování a závitové tvarovky, fitinky.

Steel pipe fittings testing.jpg

Jako jeden z uhlíkové ocelové potrubní tvarovky dodavatelé, jsme vytváří dobře vybavené, s pokročilé potrubních tvarovek podpůrné výrobní linky, kování, kování, pokud push systém, obrábění, tváření za studena, horké vysunutí, tepelné zpracování a jiné kvalitní provedení, chemické analýzy, metalografické analýzy, fyzikální vyšetření, nedestruktivní testování, například pokročilé detekční schopnosti. Zařízení pro zpracování více než 20 kusů, tvoří více než 200 druhy plísní, v podstatě pokrývající všechny specifikace výroby potrubních tvarovek, je jedním z nejsilnějších výrobců v regionu. Může vytvářet mezinárodní, s vnitřní standardy vysoké, středně tlaku různých specifikací, nerezové oceli, legované oceli, uhlíkové oceli loket, tričko a jiných výrobků. Nad produkty mohou exportovat obchodu, s materiály, zpracování, kreslení vlastních.