Výrobce ocelových trubek z uhlíkové oceli

- Jun 07, 2018-

Výrobce potrubních tvarovek z uhlíkové oceli

Peking Metleader Pipeline Technology Inc. je předním výrobcem ocelových trubek s více než 36letou zkušeností. Výrobní standardy potrubí z uhlíkové oceli, které provádíme, se vztahují k normám ANSI B16.9, DIN, JIS, GOST a EN.

Introduction of Carbon steel pipe fittings.jpg

Co je potrubí z uhlíkové oceli?
Trubková armatura z uhlíkové oceli se skládá z MS lití a z ocelových trubek. To, že společnost Metleader vyrábí, je pouze kování z uhlíkové oceli. Trubky z uhlíkové oceli, jelikož název naznačuje, že je součástí potrubí obvykle používaného pro přepravu ropy a zemního plynu, ropného průmyslu, chemického průmyslu, elektrárny, lodního průmyslu a tak dále. Trubky z uhlíkové oceli hrají velmi důležitou funkci v potrubí, které mohou změnit směr potrubí, připojit dvě nebo tři trubky z různých směrů. Vzhledem k tomu, že se používají trubky, které vyžadují velikost a tloušťku stěny potrubí, je stejné jako potrubí. Nejenže tyto materiály musí být stejné.

Carbon steel pipe fitting.jpg

Typy potrubí z uhlíkové oceli:
Ucpávkové potrubí z uhelné oceli má několik typů. Koleno o délce 90 stupňů a krátkém poloměru, koleno 45 stupňů dlouhé a krátké, poloměr 180 stupňů a krátký poloměr, stejný odpal, redukovaný odpal, koncentrický reduktor, excentrický reduktor a víčko potrubí.
Kolena bez ohledu na dlouhý a krátký poloměr nebo jakou mírou je změna směru potrubí. Tee je spojit tři trubky z jiného směru a reduktor je spojit dvě trubky s různým průměrem.

Carbon steel pipe fitting 1.jpg

Víčko potrubí utěsňuje konec trubek.
Peking Metleader Pipeline Technology Inc. je profesionálním dodavatelem roury z uhlíkových ocelí. S cílem poskytnout zákazníkům dobrou kvalitu s velmi mírnými náklady, naši technologové tvrdě pracují na zdokonalování výrobních technik po celou dobu, což je dobrou zárukou pro stabilní kvalitu. Naši všichni zaměstnanci se snaží nejlépe sloužit zákazníkům, aby získali čím dál větší dobrou pověst. Srdečně Vás vítáme, abyste nás navštívili a důvěřovali nám.