Uhlíkové oceli stejné tričko dodavatel

- Mar 06, 2018-

Uhlíkové oceli stejné tričko dodavatel


Uhlíkové oceli stejné tričko dodavatel, vývozce, výrobce, Peking Metleader potrubí Technology Inc. se zabývá především výrobu a export všech druhů uhlíkové ocelové potrubní armatury a příruby. Naše všechny produkty speciálně rovná tee uhlíkové oceli byla exportována do mnoha zemí a oblastí. Objem vývozu se zvyšuje s rychlou rychlostí na mezinárodním trhu díky své stabilní kvalitu a dobré služby.
Jako přední dodavatel uhlíkové oceli tvarovka Peking Metleader potrubí Technology Inc. byla založena v roce 1982 a je známý výrobce, obchodník a dodavatelem uhlíkové oceli stejné tričko. Nedávno jsme exportovali dávky uhlíkové oceli tee do Jižní Afriky pro uplatňování ropovod. Kvalita byla potvrzena zákazníkem, mají v úmyslu prozkoumat jiné koncového uživatele. Takže v roce 2018 nákupní množství se zvýší odpovídajícím způsobem.
Specifikace uhlíkové oceli stejné tričko zákazník koupil. Velikost: 6" 8" 10 "12" 16 "Tloušťka stěny: SCH40, typ STD: Seamless materiál: ASTM A 234 WPB nákup množství: 200 mt.

carbon steel equal teeseamless equal tee
Beijing Metleader potrubí Technology Inc. je ISO 9001: 2008 a CE certifikované společnosti. Volba naší společnosti je jen výběr, stabilní kvalitu a dobré služby.